Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Crinone gél másnak is kifolyik...

Crinone gél másnak is kifolyik pár órával a felhelyezés után?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy a Crinone hátránya az, hogy nem folyik ki, hanem összegyűlik a hüvelyben. Nálam viszont kifolyik. Pár órával a felhelyezés után. Beültetés után vagyok, és aggódom, hogy így fel tud-e szívódni elegendő progeszteron. Nektek mi a tapasztalatotok?
2017. júl. 25. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem vmennyi kifolyt a többi része pedig összeállt,elég gusztustalan volt de persze ez a legkevesebb ha az ember lànya babát szeretne :)
2017. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem folyik ki, viszont én utálom ezt a gélt, mert alig bírom kiszedegetni az összeállt cuccot, pedig az orvos azt mondta, 2 naponta szedjem ki, mert begyulladhat tőle a hüvely. Másnak is ilyen mehezen megy, vagy csak én bénázok?


Egyébként több van benne úgy tudom, hogy ha ki is folyik valamennyi, akkor is legyen hatóanyag elegendő ami megmarad.

2017. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Nekem is nehezen jött ki,próbáld meg nedves törlővel azzal kicsit könnyebb. Én az első inszemkor kaptam ezt a gélt de a másidiknál tablettát kértem.
2017. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!