Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Lombik hónapjában...

Lombikosok! Lombik hónapjában otthonról dolgozni lehetne?

Figyelt kérdés

Nekem olyan a munkahelyem, hogy nem tud senki sem helyettesíteni.

Amikor a lombik lesz, előtte mindenképpen be fogom jelenteni, így nem rúghatnak ki, de kb csak 3 verzió van így is:

1. bejárok ugyanúgy dolgozni, és 1-2 nap szabi

2. megkérem a főnököt, hogy távmunkában, otthonról dolgozhassak

3. ennyi volt ennek a melónak, sajnos itt nem lehet ugrálni, vagyis ha csak eltűnnék szabira vagy táppénzre, mehetnék a levesbe, még úgy is, hogy nem rúghatnának ki elvileg, ugyanis ha kiesnék egy hónapra, sokmilliós kárt okoznék a cégnek.


a 2-es verziót látom egyébként a legműködőképesebbnek.

Nem tudnak helyettesíteni a cégnél, mert senki nem ért ahhoz, amit csinálok.

Kiadványszerkesztő vagyok, és minden hónapban fix leadási határidő van, vagyis minden hónapban össze kell raknom a magazint, nem lehet csúszás, kiesés sem, meg kell jelennie akkor, amikor kell és kész.

Nincs helyettes. Elődjeim is úgy voltak, hogy felmondás esetében is volt még egy hónap, amikor betanították a köv. embert, és a ha felmondtak, nem is mehettek el csak akkor, mikor már volt új ember, aki be lett tanítva.

A cégnél senki nem tudja már összerajni az újságot, és embert találni sem olyan egyszerű, mert azt is be kell tanítani.


Mivel maga a munka nem idegesítő és nem is megterhelő, ezért gondolom otthoni munkával meg lehetne oldani. Szét is tudnám húzni a tervezést, ha úgy van, tudnék otthon órás szüneteket beiktatni.


Nem tudom, a lombik után mennyire szigorú ez a pihenés, vagy ilyen még belefér?

Lényegében számítógépezés az egész, szóval nem fizikai munka, és otthon stressz sem érne, mert a hülye munkatársak fejét nem látnám.


Lombikosok, mennyi nap volt az, amit ki kellett venni egy lombikos ciklusban?

Kérlek mindent írjatok le, pl mikor UH, leszívás van, és utána a pihit is. Egyszerűen nem is tudom, mire lehet számítani egy ilyen hónapban.


Ja, és BP-i Kaáli.



2017. aug. 21. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dolgozhatsz otthonrol. Nem kell fekudni es tul pihenni magad. En az elso lombiknal egy napot vettem ki, a punkcio napjat (az altatas miatt). Egyebkent vegig dolgoztam. Mivel az uh es a vervetel mindig reggel van, max kesel valamennyit es ledolgozod.
2017. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szintike27 válasza:
Én is ugyanigy vagyok csak én takaritovagyok egy intézménybe én se tudom mit csinàljak mert nekem emeli hajolni kell.
2018. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!