Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Veletek előfordult már elő ilyen?

Esztoo kérdése:

Veletek előfordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés
Kèsik a mensim vettem tesztet de azt mutatta nem vagyok terhes, kivel fordult elő hogy azt mutatta nem terhes ès mègis az volt gyakori ez ?

2017. aug. 24. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
késik már? hány naposak a ciklusaid/első reggeli vagy délutáni vizeletből teszteltél?
2017. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és védekeztetek? első voltam
2017. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap késéssel volt annyira halovány pozitív a tesztem, hogy igazából csak 4 nap késésné lett tényleg pozitív. Mondjuk 15 évig szedtem fogamzásgátlót, szóval igazából csak tippeltem kb mikor kéne megjönnie.
2017. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

28- 29 nappal kèsőbb jön meg mindig újra.

Reggeli vizeletből volt a teszt.

2017. aug. 25. 05:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahogy kiszámoltam 19.-èn kellett volna megjönni szóval egy hetet kèsik már.
2017. aug. 25. 05:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon későn kellett, hogy peteérésed legyen, hogy még negatív a teszt, de mégis terhes vagy. Én inkább arra gyanakszom, hogy egyszerűen csak késik, de nagyon drukkolok, hogy ne legyen igazam!
2017. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!