Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez lehet terjesség...

Moncsika1123 kérdése:

Szerintetek ez lehet terjesség? Az első a múlthavi hőgörbém. Többen is azt mondták, hogy a ciklis.hu rosszul húzta be az ovut és valószínű ott.18. án volt.

Figyelt kérdés

[link]


Ez pedig az e havi

[link]


Azt is olvastam hogy a luteális fázis nem mindenkinek 14 nap de minden nőnél minden hónapban ugyan annyi. Szerintetek???????


2017. aug. 25. 07:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem tudok írni, de annyira gyorsan akartam kiírni hogy nem sikerült helyesen 😆
2017. aug. 25. 07:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a női ciklusnál soha nincsenek ilyen kőbe vésett dolgok, hogy márpedig ha neked egyszer 14 nap a luteálisod, akkor egész életedben csak 14 napos lehet. Nagyjából van egy jellemző luteális hossz és ennyi.


13. Dpo-n vagy (jól húzta be a gép), ha holnap-holnapután sem jön meg, akkor érdemes tesztelni.

2017. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, és azt is tudom hogy 1,2 napot késhet baba nélkül is,sőtt attol hogy az utóbbi időben 26 naposak a ciklusaim, volt már 29 napos is, csak annyira akarom!!! Alig vártam hogy reggel hőmérőzzek hogy esett e a hőmérsékletem, persze holnap eshet,de azért reménykedem 😀
2017. aug. 25. 07:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nincs kőbe vésve , 12 napos lutealis fázisig normális onnantól lefele már kezelni kell pl progeszteronnal vagy megnezni a hormonokat.


Nekem 12-13 napos luteális fázisaim voltak most mégis babát várok..es tojcsis nyákom sem volt soha

2017. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!