A miskolci Kaáliban kb. mennyi idő az első konzultációra az időpont (inszemináció)?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk bejelentkezünk, sok vizsgálaton túl vagyunk egy meddőséget kivizsgáló nődokival, aki semmit elváltozást nem talált. Májusban volt az átjárhatóságin, ahol átjárható voltam, mondta várjunk pár ciklust. ma ismét megjött és beakarunk jelentkezni egy első konzultációra hogy megpróbáljuk az inszemet. Hátha az a gond hogy a spermák nem jutnak át, mert megöli a hüvelyváladékon (én már csak erre tudok gondolni hogy talán ezért nem sikerül)

Szóval a kérdésen, hogy holnap felhívom őket akkor mit kell mondani? tehat azt említsem hogy inszeminációra szeretnék menni, valamit azt hogy melyik dokihoz (Leskót ajánlották)? és kb. mennyi idő mire időpontot adnak (akár hónapok, évek)?

Köszi szépen!



2017. aug. 2. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Első konzultációt kell kérni telefonon, pár hetet kell várni, nem vészes, két orvos van, mindkettő nagyon jó. Molnár doki csak inszemes, nyugodt, megfontolt, Leskó a pörgős típus, ő lombikos is. Első alkalommal megnézik a papírjaitokat, és ha valami hiányzik, akkor még bekérik.
2017. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Es azt igaz hogy kell élettársi papír? Nem vagyunk házasok.
2017. aug. 5. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kell élettársi papír, vagy házasnak kell lenni. Viszont ahogy én hallottam, intézetfüggő, hogy ezt mikor kérik, mennyire engedékenyek. Konzultáció lehet, hogy Miskolcon is lehet anélkül, inszeminációt nem tudom, lombikra (ami nincs Miskolcon) 100% hogy kell a papír. Ezeket esetleg majd megírhatod, hogy mit mondtak.
2017. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 het múlvára kaptam időpontot. Egyébként csinalnak lombikot Miskolcon egy ismerősőm is oda járt.
2017. aug. 7. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2 hét egyáltalán nem sok:) Miskolcon nincs lombik. Vannak hozzátartozó vizsgálatok, amiket itt meg lehet csinálni, pont azért mert Leskó itt is rendel, így megspórol az ember egy-két debreceni utat, de a konkrét leszívás, beültetés, stb. itt jelenleg nincs. Sőt, sajnos még vérvételből sem tudnak mindent megnézni.
2017. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, mi inszemre megyünk, remélem nem jutok el a lombikig
2017. aug. 9. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy azóta meddig jutottatok Miskolcon?
2017. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most lesz november elején az inszemináció az első.
2017. okt. 16. 08:30
 9/9 A kérdező kommentje:
aki még esetleg olvassa: sikerült azt első inszemináció azóta már 18 hetes vagyok :)
2018. febr. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!