FSH értéknek hogyan kell változnia a ciklus folyamán? Nem vagyok benne biztos hogy jó az FSH-LH értékem! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nekem a ciklus 11. napján:

FSH: 3.7 U/l

LH: 7.4 U/l


25.napon

FSH: 3.7 U/l

LH: 5.0 U/l


29 napos ciklusaim vannak! Legutóbb progeszteron hiányt állapítottak meg nálam mert a 21, napon csak 8 nmol/l lett az eredmény! Arra már szedek gyógyszert!



2017. aug. 31. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
3. napon kell nézni. De a progi pótlás tök felesleges ha nincs peteérésed
2017. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most megyek majd 3. napon! Ott mennyinek kellene lennie az eredménynek? Mettől meddig normális? Az orvosom szerint van peteérésem és érzem is, minden jele megvan ami kell.
2017. aug. 31. 17:20
 3/8 A kérdező kommentje:
De egyébként a progeszteron pótlás pedig elvileg nem felesleges mert attól is kimaradhat az ovuláció. Mit kellene akkor szednem Clostylbegytet? Vagy arra mit szoktak?
2017. aug. 31. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni mi a bajod. Teljes 3. napi hormon sor lesz?
2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos csak FSH és LH! Teljesre kellene? Akkor majd kérek beutalót teljesre és következő ciklusban úgy megyek! De orvosom szerint nincs semmi bajom sem csak leesett a progeszteron és azt pótoljuk és ennyi.
2017. aug. 31. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaságnak tűnik. Keress egy endo dokit. Mindenképp teljeset csináltass. Most is megcsináltathatod csak ki kell fizetni. Kell lh, fsh, prolaktin, progeszteron, ösztradiol, tesztoszteron. Emelett még érdemes tsht és terheléses cukor és inzulin vizsgálat (5 pontos), hogy teljes képet kapj.
2017. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oksa! Köszi, akkor kérek teljes hormonképre! A TSH az nekem 3 mU/l lett!
2017. aug. 31. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Cukorterhelésem volt az előző két terhességemnél de sosem volt probléma vele. Én elsőnek is 3 feletti TSH-val estem teherbe. Emlékeim szerint sosem volt az alatt. Volt már prolaktinom magas de most teljesen normális volt végig. 300 körüli volt az érték, mértékegységet most nem tudok írni. Ösztrogénem normális, nincs túlsúlyban így hogy a progeszteron szint alacsony. Már vannak gyerekeim szóval 3. babán vagyunk rajta.
2017. aug. 31. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!