Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akkor most mikor volt peteérés...

Moncsika1123 kérdése:

Akkor most mikor volt peteérésem? A ciklus.hu szerint úgy tűnik 18. án, az ovu. Teszt is ezt támasztja alá, de akkor csak 2. án kellett volna mejönnie, hogy meglegyen a 14nap luterális fázis. Most akkor mi történt? Vagy nem is volt peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 30. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazaból mindegy ha időben egyutt vtatok , akkor egy nap ide vagy oda..
2017. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ma megjött, de a ha 18.án volt peteérésem akkor utána 14nappal kellett volna megjönnie,2.án, nekem meg meg jött ma, 30.án.12 nap luterális fázisom volt ha 18.án volt peteérésem. Azt olvadtam annak 14 napnak kell lennie, hohy ez mindenkinél azonos csak az ovuláció előtti időszak változó!
2017. júl. 30. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

12-14 napig normális a luteális fázis. 11 az a határ amire a dokik nem.adnak azonnal bogyót. Ne aggódj, nekem 12-13 napos fazissal jott ossze a lányom.:)

1#

2017. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jobban örültem volna ha babás vagyok, de kezdetnek az se rossz ha nincs semmi bajom (legalábbis látszólag)
2017. júl. 30. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj a ciklusoddal. Jon majd a baba. En is makk egeszseges vagyok megis 9 honap volt mire jott a kislanyom.:)
2017. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!