Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek melyik fájt jobban? Az...

Kinek melyik fájt jobban? Az inszemináció? Vagy az átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fájt, még kellemetlen sem volt.
2017. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyik sem fájt. De az inszeminacio időben sokkal rövidebb. Még egy rakszuresnel is egyszerűbb.
2017. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az átjárhatósági.... nagyon. De túléltem :)
2017. szept. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt egyik sem, az átjárhatósági is csak pár perccel volt több,doki mindig szólt,mikor érezhetek vmit,katéter felhelyezésnél,de szinte semmit.És mivel átjárható voltam ,gondolom ezért nem fájt utána sem mikor a kontrasztanyagot juttatták fel.Inszemnél pedig két oldalt szúrást éreztem, (na az kicsit kellemetlen volt,de rövid) ahogy a doki mindkét oldalra feljuttatta a spermiumot, mert két oldalt volt 1-1 tüszőm.
2017. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg, koncentrálj az alsó izmok ellazítására, mert ha szorítod akkor bizony fájdalmas lehet.
2017. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Manka68 ***** válasza:
100%
Inszem : egyáltalán nem fájt. Átjárhatósági : soha többet!!! Még másnap is olyan görcseim voltak, hogy gyógyszert kellett szednem. Szerencsére a többségnek nem ilyen fájdalmas, szerintem attól is függ, milyen ügyes a doki.
2017. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem srm fájt egyik sem. Az indzem tényleg nagyon rövid ideig tart. Az átjárhatosaginal egyszer - egyszer éreztem valamit, de nem fajt, a doki rendes volt, mindig mondta, ha érezni fogok valamit. Én is nagyon féltem, de semmi gond nem volt!
2017. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az átjárhatósági igen, az inszeminációt nem tudom, mert én rögtön a lombikot kértem. 2 gyerek lett az eredménye.
2017. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az átjárhatósági kicsit tovább feszített, de csak olyan volt, mint egy erős menstruációs görcs mondjuk 1-2 percen át. Az inszemek rövidebb ideig fájtak, illetve mind nem is fájt az ötből.

Ami igazán fájt, hogy egyik sem sikerült. :/

2017. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!