Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több, mint 2 év próbálkozás....

Több, mint 2 év próbálkozás. Az eredmény: rengeteg vizsgálat, egy inszemináció, egy missed ab, egy méhen kívüli terhesség, egy kivett petevezető. és hogy boldog legyen az új év kezdete, ma reggel megjött. Valaki, aki hasonló helyzetben van/volt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de most nagyon földhöz vágott a dolog. Sokszor itt az oldalon én öntöttem erőt másokba, most nekem is jól esne egy kis biztatás. Most valahogy azt érzem, hogy elég volt...nincs erőm több kudarchoz. :(
2016. jan. 2. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Akkor add fel, engedd el.

Én négy év után mondtam, hogy ennyi.

Beiratkoztam két tamfolyamra (utálom a számokat, kihívás volt a tb-bér és a számvitel). Vizsgaidőszakban fel se tűnt, hogy nem jött meg időben...


Tudom, milyen végtelenül nehéz. Tényleg tudom. De meg kell tanulni kicsit nem foglalkozni vele. Pofán tudtam volna verni, mikor nekem ezzel jött valaki, de igaza volt :(

2016. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze tanfolyam, bocs.
2016. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Borzalmas lehet, és kívánom, hogy 2016 sokkal több sikert hozzon neked és nektek, mint amit 2015!


Ha már kérdezed, nekem ez volt 2015, a másik oldala az érmének:


Vetélés, vizsgálatokon súlyos családi probléma kiderülése, amely érinti pl. anyukám életét is, aki nem hajlandó gyógyszert szedni rá, én pedig örök életemben kezeltetni fogom magam miatta.


Meghalt az imádott nagypapám, megszüntették a státuszomat (államilag, nem miattam) a 2. terhességem felénél, ami azt jelenti, hogy ott kell hagynom a szakmát később, mert ez egy monopólium benne (ezért tanultam az egyetemen 10 évig).


Újabb terhességem alatt elment az egyik embrió, nem látták sokáig a másik szívét dobogni. Aztán, a kombinált teszten durva kockázat jött ki, következett 4 hét para az eredményig, az amniocentézisem után. Mire megnyugodtunk, vérezni kezdtem, de az is elmúlt. Mire ismét megnyugodtunk, kiderült, hogy a lepényem öregszik, így lehet, hogy nem szülhetek ott, ahol akartam és 32 hetesen kell majd új dokit fogadnom.


Én úgy érzem, hogy az életben nem is kell igazságot keresni, mert nincs benne. Úgy érzem, hogy nincs erőm végigcsinálni ezt.


Az anyósom és a férjem nővére halálra kínoznak azzal, hogy gyenge vagyok és a terhesség nem nehéz, és hogy ők utolsó napig dolgoztak. Szerencsére a férjem tökéletesen mellettem van és a szüleim is. Ez tartja bennem a lelket.


Ironikus, mert egy kollégám nem szól hozzám, mióta nagy a pocim, mert nekik évek óta nem sikerül. Azt hallottam vissza, hogy nekem persze tök könnyű lehet. Igazságtalan.


28N

2016. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi lassan 5 éve próbálkozunk sikertelenül...

Nekem is borzasztóan alakult a 2015-ös év. De soha nem adjuk fel!!! Új év indult, új reményekkel! Menni kell az útunkon tovább! Ne engedd, hogy felemésszen a kudarc! Nem kell mindig pozitívnak lenni, ha nem sikerült... De tudni kell felkelni a padlóról és menni tovább! Ezt nem lehet másképp, én ebbe már nagyon belejöttem 5 év alatt :(

2016. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi masfel éve próbálkozunk, tavaly szilveszterkor volt egy vetelesem, nekem akkor így indult a 2015...

Vannak mélypontok (mikor latom az ismerősök babás képeit), de nem szabad feladni!


Új év, új remények !

2016. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon jól esik, hogy írtatok. :) Tudom, hogy nem szabad feladni, de mindig "megzuhanok", amikor kiderül, hogy ez a hónap sem sikerült. Szerencsére a párom teljes mértékben támogat, mellettem áll és nagyon bizakodó, hiszi, hogy hamarosan nekünk is megszületik az első babánk! :) Kívánok Nektek is kedves válaszolók, nagyon sok szerencsét az Új Évben, és bízzunk benne, hogy a 2016-os év a mi évünk lesz! :)
2016. jan. 2. 11:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, áprilisra várom az első babámat, épp mielőtt betölteném a 41. életévemet. 2014-ben két terhességet veszítettem el (10. és 16. héten). Ha úgy vesszük, nem ugyanazok a gondok, de ha a 85 a születési évedet jelenti, akkor van időd. Erre gondolj.

Az elengedést nem tudom, hogy kell, én nem voltam "elengedett", mikor a baba összejött, emiatt van is lelkifurdalásom. Bizarr.

Pozitív történeteket olvass, és azért mással is próbálj foglalkozni, ha nehéz is.

Szurkolás!

2016. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat olvastam volna! Inszemünk nem volt, 2 spontán vetélés, aztán a méhen kivüli! Mikorra feldolgoztam, közölték, h a megmaradt petevezetékem teljesen elzáródott! Én sem tudom elfogadni. Próbálom elterelni a gondolataim és kibeszélni magamból. Sokszor segít, de feladni sosem fogom! :-)
2016. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek is a válaszokat! A 7-es válaszolónak nagyon gratulálok a babához, ilyenkor azt érzem, hogy tuti nekünk is sikerülni fog. :) És igen, a 85 a születési évem, szóval van még időm bőven, de a sok negatív élmény sajnos nem segít. Ma a párom csak annyit mondott, mikor megtudta, hogy megjött..."Most még nem akart jönni, de nem szabad elkeseredni!" Ekkor eltört a mécses kicsit, de belátom igaza van. Neked kedves 8-as válaszoló, csak annyit, hogy erősek leszünk, nem adjuk fel...de ha bármikor azt érzed, hogy jól esne olyan valakivel átbeszélni a dolgokat, aki át is élte ezeket, nyugodtan írhatsz!
2016. jan. 2. 15:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Lehet élek a lehetőséggel, ha már a születési évünk is megegyezik! :-)
2016. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!