Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudtok jó nőgyógyászt ajánlani...

Tudtok jó nőgyógyászt ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés

Menstruációmat 20-ára vártam (illetve nem vártam), eddig semmi jelét nem látom hogy megjönne, viszont a teszt amit 25-én csináltam negatív lett. :(

Félek, hogy valami baj van,de az is lehet hogy korán teszteltem..


6 hónapja voltam nőgyógyásznál,akkor mindent rendben talált, de ez hogy nem jön meg és a teszt is negatív aggasztó.


Szeretnék elmenni magánorvoshoz hogy megvizsgáljon minden rendben van-e, viszont most költöztünk fel Budapestre, nem ismerek itt jó orvost, tudnátok ajánlani?


Bocsi, ha rossz a kategória, de amúgy babát szeretnénk :)



2017. szept. 27. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom egyben meddőségi orvos is. Én imádom, de sokak szerint nagyképű. Szívesen ajánlanám neked, a maganrendelese az 1. Kerületben van.
2017. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Atalai Katalinnál szültem, nagyon sokat tett értünk, neki köszönhetem, hogy nem lett koraszülött a lányom, a császármetszésem pedig egyáltalán nem fájt, gondolom az ő szakmai tudása miatt, örs vezér téren van a magánrendelése.
2017. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Szent Ferenc egészségügyi központba járok és jártam terhes gondozásra, a Mammit mellett van, nagyon elégedett vagyok vele. Ha akarod, privátban küldök nevet is.
2017. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lett törölve a válaszom???

Pesten ajánlottam magánrendelőt. Meg orvost is.

Akkor???

2017. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dr. Bárány János, van magánrendlője is és sztk-ban is dolgozik ,amelyik neked jobb.
2017. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dr. Koós-Hutás Piroska, a Széll Kálmán térnél van a rendelője. Mi három évig próbálkoztunk a babával, valamint voltak kisebb problémáink is, mielőtt egyik ismerősünk ajánlotta volna őt. Nagyon jó orvos, megbízható és alapos. Több időpont és kezelés után ő tett rendbe, és a kezelés befejezése után 4 hónapra sikerült teherbe esnem. Csak ajánlani tudom. 38 hkm
2017. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!