Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációval kapcsolatban járt...

Ovulációval kapcsolatban járt valaki így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rendszeres,28 napos ciklusaim vannak.(néha + - 1 nap)

Mindig szoktam érezni a peteérést (fáj a hasam,folyás),van már egy gyerekünk,ő elsőre összejött.Most tesó projecten vagyunk augusztus óta.

Megfigyeltem,hogy az ovus fájdalom nem középidőben van,hanem a 17-18 nap környékén.(úgy tudom,hogy pé után 14 nappal jön meg,anno ez így is volt)

Ebben a hónapban vettem egy ovu tesztet,ami a ciklusom 13.napján volt a legerősebb,a 14.napon full negatív.(14.napon voltunk együtt)

A 15.napon volt egy csepp barnás vér a betétemen.

És ma a 19.napon érzem ezt a fájdalmat.

Azt hittem ismerem a testem,de ezt nem tudom hova tenni.Járt már valaki így?



2017. okt. 7. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
a verzes lehet valami serules volt az egyuttlettol. mikroserules.. 5nappal utana nemhiszem hogy beagyazodas lenne.. de annyi mindent lattunk mar. kitudja :) turelem...!
2017. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Nem,én sem beágyazódásra gondoltam.Hanem inkább arra lennék kíváncsi,hogy miért pár nappal a pozitív ovu teszt után éreztem a szokásos ovus fájdalmat?

Vajon ennyk idő telne el az lh csúcs és a tüszőrepedés között?Vagy hülyeséget írok?

2017. okt. 10. 07:33
 3/10 anonim ***** válasza:
azt nemhinnem.. azis lehet teljesen mas miatt erezted. ha erosodik vagy nem mulik el orvos! 😊😊
2017. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden hónapban érzem,amióta nem szedek gyógyszert (11 éve),csak pár óráig tart.Nemrég voltam nőgyógyásznál,mindent rendben talált.
2017. okt. 11. 10:28
 5/10 anonim ***** válasza:
nemtudom milehet, de ezekszerint baj nincs 😊 es eza lenyeg. miota probalkoztok?
2017. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a harmadik hónap,de túlzás lenne azt állítani,hogy mindent megteszünk az ügy érdekében. :-\

Sajnos az összes betegséget elkapom a gyerektől,amit hazahoz.Lehet,hogy kéne szednem valamit,mert így sose lesz semmi. :-)

2017. okt. 12. 08:19
 7/10 anonim ***** válasza:
probalj meg vitaminozmi :) miis a babaprojekten vagyunk.. :) en kiprobalom a mehpempot te nem hallottal rola? 😊
2017. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Dehogynem!Mindenképp szedni fogok valamit,már csak azért is,hogy a lányomtól ne kapjak el semmit sem.:-)

Én anno a Femibiont szedtem,és még abban a hónapban össze is jött.Hogy ez ennek köszönhető,vagy sem,nem tudom.Minden esetre nem árt.Mióta próbálkoztok?

2017. okt. 13. 05:58
 9/10 anonim ***** válasza:
szia. bocsi hogy nemirtam... :/ majus ota...:( en eleg turelmetlen vagyook :(
2017. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szorítok,majd írj,hogy mi újság Veled!!! :-)

2017. nov. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!