Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség? Volt...

Méhen kívüli terhesség? Volt valaki? Mik a tünetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tapasztaltam , h milyen. Amikor Uh-n voltam volt egy kismama. Iszonyatos fajdalmakra panaszkodott , verzesre , ulni , felallni alig tudott. Utanam jott volna de elore engedtem , h minnel hamarabb megtudja a doki vizsgalni. (Sok bunkot nem erdekelte mennyire rosszul van es latszott is rajta nagyon sapadt is volt ). Kijott es mondta sirva , h mehen kivuli terhessege van dol a ver belole azonnal korhazba kell mennie.
2017. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Nekem volt méhen kívüli terhességem, és amit az első írt az csak akkor lehetséges ha valaki nem megy el nőgyógyászhoz, és a végtelenségig húzza.

Ugyanis az elején semmit nem lehet érezni . Az ember amikor nem jön meg a menstruáció, és gyanítja, hogy terhes, elmegy a nőgyógyászhoz. Én is elmentem. Egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálatnál a doki már rögtön tudta, így azonnal kórház lett belőle.

2017. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

" Kijott es mondta sirva , h mehen kivuli terhessege van dol a ver belole azonnal korhazba kell mennie."


Ez így hülyeség ahogy írva van!

Ha valakiből dől a vér, az nem jön ki , hogy kórházba kell mennie, mert a doki ki sem engedi , főleg, hogy dől a vár belőle, hanem meg kell várnia a mentőt.

Azért hülyeséget nem írjunk már!!!

2017. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Basszus ezt mondta es a feher gatyaja veres volt egy kicsit. Autoval ment a ferje kint varta. Nem voltam bent , h pontosan mit mondott a doki lehet O dramatizalta tul.
2017. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

Akkor válogasd meg, hogy mit írsz!

Először azt írod, hogy dől a vér belőle, most meg azt, hogy véres volt egy kicsit a gatyája!!

A kettő nem ugyanaz!

2017. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

A dol belole a ver, es egy kicsit veres a gatyaja kozott azert van kulonbseg ...


Kerdezo, korhazban dolgozom, egyszer egy fiatal lany elajult a varoban a fajdalomtol - kiderult mehen kivuli terhes, azonnal mentek muteni.

2017. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jövöhéten megyek orvoshoz. Remélem nincs baj.
2017. okt. 8. 08:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes belolem "dőlt"a ver amikor a lányom ikertestvérét vesztettem el a 8.hétben..

Szo szerint húztam magam után a csíkot. Ugyan nem gorcsoltem csak émelyegtem meg fajt kicsit a hasam. De pl nem is akartak foglalkozni eloszor velem , megkerdeztek mi a bajom? Minek jottem?

Mondom talán tessék a véres bal lábamra nézni!? Terges vagyok és verzek.

Erre válasz:menjen a negyedikre a szuleszetre... semmi felkisérem, segítek, van e fájdalma???


Szval nem lehetetlen amit irt a 2(?)-es

2017. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1es nem kettes*


Amugy meg kerdezo nekem sem volt sosem. Csak gyanú mert nem latszodott semmi sehol.

De ra egy hetre mar a szíve is dobogott.:)


A dokim azt mondta ezt olyan 7 hetesen lehet kb erezni h szur,gorcsol, felse tud kelni a fájdalomtol az ember szinte es verzés..

Szval meg azt se lehet mondani h mert vki nem ment idoben orvoshoz mert a normál terhessegeknel boven eleg 7hetese

2017. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Manka68 ***** válasza:
Eleinte semmi különbség nincs, ugyanolyanok a tünetek mint normál terhességnél. Doki is csak ultrahangon tudja megállapítani, ha már elég nagy legalább a petezsák hogy látsszon. Ezért érdemes elmenni uh-ra 5.-6. héten, hogy meg tudják nézni jó helyen van-e. Korábban sajnos túl kicsi. Amikor pedig túl nagyra nő, akkor okoz komoly görcsöket. :-(
2017. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!