Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most norculot mellett teherbe...

Most norculot mellett teherbe lehet esni vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon megoszlik a véleményetek erről. Van aki teherbe esett mellette? Már egy éve szedem kúraszerűen és doki mindig azt mondja hogy ha nem jön meg mennyek azonnal, de itt viszont azt olvasom nem lehet teherbe esni mellette. Kicsit el vagyok kenődve....2 éve nem jön össze. Megköszönöm a normális válaszokat és beszólásokat is :)
2017. okt. 8. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Teherbe lehet esni mellette.

Csinalj egy tesztet mielott elkezded a nkrcolutot szedni! (Igy nem okoz biztos vetelest)

2017. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem hagyod abba mensikor vagy ha teherbe esel es nem ovulacio elott kezded szedni akkor igen. Olyan mint az utro vagy duphaston! Progeszteron csak mar nem erre hasznaljak. Baratnomnek ez segitett. 13.hetig szedte
2017. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

ha mindig (igazolt) peteérés után kezded szedni, akkor teherbe lehet esni, sőt támogatja is a terhességet.

azért kell orvoshoz menni, ha nem jön meg, mert progi-pótlásre messze nem ez a legideálisabb szer, tehát ha terhes leszel, gyógyszert kell váltani (már ha kell).


Mit jelet a "kúraszerűen"?

2017. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim és mindig az utolsó 10 napba kell elkezdenem szedni. 5napig fél és 5 napig egy szemet :) Utolsó 3 most picit megnyugtattatok, mert az utobbi napokban furcsán érzem magam és megijedtem. Köszönöm a válaszotokat! :)
2017. okt. 9. 17:10
 15/22 Manka68 ***** válasza:
Arra kell vigyázni, hogy nem szabad csak úgy abbahagyni, mert az abbahagyása meghozza a vérzést, és elviszi a babát, ha lett volna. Mindig tesztelj mielőtt leállsz vele, vagy ha biztosra akarsz menni, HCG vérvétel. Ha a teszt pozitív, tovább kell szedni.
2017. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Párodat vizsgálták?

Azt nézi a doki minden hónapban, hogy van-e peteérésed?

2017. okt. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló aggályaim vannak: Norcolutot szedtem a ciklusom 26. napjáig. Ciklusaim 26-28 naposak. Voltak mindenféle hasi fájdalmaim, 20. napon erős szurkálások a méhem, petefészkem környékén, ezért az abbahagyás utáni (27.) napon csináltam egy x-epil tesztet reggel, első vizeletből, ami negatív lett. Két napja hagytam abba a gyógyszert, menses még sehol. Szerintetek így kizárható a terhesség?
2017. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

5# az utrogestan es duphaston ugyanigy mukodik. Es nem vastagitja meg feltetlen a mehnyalkahartyat. Csak ha a progeszteron nem mukodik, akkor szedni kell mert ugye ha az nincs nincs mensi vagy csak soká.

Ha hirtelen abbahagyod leesik a progi es az agynak megy a jel h mensi ido van!


Norcolut ugyanugy jo terhességmegtartásra. Csak erosebb az utro pl

2017. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Sziasztok! Én is most keztem el szedni mert 3 honapig nem volt mensim( többször is volt ilyen),el mentem orvoshoz és azt mondta nem csak pajzsmirigy alulműködésem van hanem pcos vagyok,azt mondta vennem kell terhességi tesztet és ha negativ szednem kell a norcolutot 10 napig 2x1 ( az a baj hogy a teszten 5 perc után halvanyan meg jelent a 2.csík is) lehet hogy 2 nappal utána meg kellet volna csinálni még egyszer(nem vettem tudomást róla mert 5 perc után jelent meg,x-epil vettem ). Most jött meg hétfőn és félek hogy rosszat fog tenni.

Tudnátok segíteni. köszönöm elore is

2017. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ööö, én nem szedtem volna be azzal a teszttel, hanem vártam volna kicsit. viszont mivel megjött, tulajdonképpen lényegtelen a dolog. elvileg most van egy megvonásos vérzésed, aztán remélhetőleg beindul a ciklusod. ha nem, akkor azért másfél hónap múlva érdemes újra elmenni orvoshoz következő adag gyógyszerért (mi anno így beszéltük meg, hogy 1,5-2 havonta "illik" vérezni, szóval ilyen időközönként jelentkeztem a dokinál)
2017. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!