Szandi_1234 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy miket fontos szedni babatervezés előtt? Pcos+Ir+pajzsmirigy gyulladás Aki esetleg ugyan ezekkel a bajokkal teherbe esett nagyon örülnék ha írna!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek,hogy miket lehet és kell is szedni ahoz,hogy végre ne veszítsem el a babákat!?

Ire szedem a Merckformin Xr-t és diétazok meg mozgok is. Pajzsmirigy gyulladásra nem kaptam gyógyszert, mert elvileg azt mondta a doki nem lehet ellene tenni... Nincs mégis valami ami jó lenne rá?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. okt. 12. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hány grammos diétán vagy? Heti hányszor sportolsz és mit? Terhesvitamint szedsz?
2017. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! 160g-oson vagyok és hétköznap heti 3szor itthon tornázgatok meg próbálkozok az esti kocogással. Hétvégén meg biciklizek 40-60kmt.
2017. okt. 12. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

160gr ch dietazok pajzsmirigyre 75mg letrox supradyn vitamin es nezem a cukrom


30khm

2017. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inofolic por (kicsit húzós az ára, de működik).
2017. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzátennék az előzőhöz, hogy érdemes egy jó endokrinológust találni, aki segít a pajzsmirigyeddel is. Jobbulást kívánok!
2017. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanezekkel a gondokkal küzdök.


Neked lett azóta baba? :)

2018. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!