Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van ovuláció után tojásfehérje...

Van ovuláció után tojásfehérje szerű nyák?

Figyelt kérdés
Már jó fél éve figyelem a ciklusomat és eddig mindig a tüszőrepedés előtt 2-3 nappal jelentkezett a tojásfehérjés nyák, és a peteérés után el is tűnt. Ovu tesztet is használok és hőmérőzök, így egész biztos október 13-án volt az ovum. Ma pedig bő tojásfehérjés nyákom van, a hőm 37,2 volt reggel, meg már tegnap előtt is ennyi volt. Ovu előtt 36,5. Ovu teszt is negatív volt 13 és 14-én, 12-én pedig erős pozi. Akkor most miért van tojásos nyákom? Valakinek volt hasonló? Köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovukor sosem volt ilyen nyakom ami ugye fura es rendhagyó. De mensi elott neha volt, meg most terhesen is néha van.
2017. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mensi előtt is lehet ilyen újra egy ciklusban. Nekem volt hasonló, akkor olvastam utána.
2017. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen mensi előtt szokott lenni nekem is, de nem ilyen, hanem ragacsos. És az még odébb van. Még 10 nap....
2017. okt. 16. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kèrdező, mi lett végül? Ugyanebben a cipőben járok...
2019. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy. Majd én megírom nektek, hogy mire jutottam :)
2019. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, tegnap, 11. dpo-n kicsit barnázni kezdtem, ma hajnalra visszaesett a hőm 36.4-re és még mindig barnázok. Ez a nap még az előző ciklusba számít, az biztos, de ez már menstruáció lesz. Csalódott vagyok, és hát ilyen hosszú ciklussal (39 nap!!) olyan sokat kell várni... de nem adom fel... következő hónapban nem mérek semmit, olyan stresszes ez így, rám fér, hogy végre ne csak erre gondoljak állandóan. Márciusban úgyis rákszűrés, majd akkor kifaggatom a dokit a hogyan-továbbról. Addig is boldog új évet mindenkinek!! :)
2019. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!