Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködésesek!...

Pajzsmirigy alulműködésesek! Vajon átment túlműködésbe?

Figyelt kérdés
Tsh-m 3,5, másfél hónapja kaptam rá letroxot 50mg-osat. Reggel miután beveszem szédülök, és nehéz szívdobogásom van, pulzus:92. Szerintetek csökkentsem az adagot?
2017. nov. 11. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy nap többször is rámjön a szívdobogás.
2017. nov. 11. 10:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Hátha kapsz tapasztaltabb embertől is választ...

Nekem a doki azt mondta, hogy ha ilyen tüneteim lennének, akkor sok a mennyiség és álljak vissza a kisebb dózisra.

Tapasztalatom nincs, mert jól reagált a szervezetem.


Esetleg a dokit nem tudod elérni?

2017. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A saját tapasztalatomat írom most

Emelni kellett a gyógyszeren de rosszul voltam tőle teljesen letompított.Azt mondta a doki ha valami változást érzek csökkentsem a gyógyszer vissza.

Így már jó volt

Szerintem kérdezz rá a dokitól mert nem mindegy hogyan érzed magad.meg veszélyes is lehet

2017. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a telefonszámát :/ Naszódyhoz járok Kecskemétre a bagolyba. Nem érzem magam annyira rosszul csak pl 3 óránkén rám jön egy enyhe szédülés és szívdobogás. Akkor most ha kihagyom a letroxot pár napig, utána felet szedek, remélem úgy már jobb lesz.
2017. nov. 11. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Én is hozzá járok és ő mondta, hogy ilyen tünetek esetén a csökkentett dózist szedjem.

Szerintem ki ne hagyd, csak ha a csökkentett mennyiség is problémát okoz.

2017. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megkérdezhetem hanyas a tsh-d és hány miligramm gyógyszert szedsz?
2017. nov. 11. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi most láttam, hogy kérdeztél.

A TSH 2,17 volt legutóbb, arra 75mg Letroxot kapok.

Előtte 50 mg kellett.

2017. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!