Mennyibe kerül most nem tb-sen végig csinálni egy lombikot?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a gyógyszer adagok személyre szabottak de kb. 1 millió ft-ba belefér? A hormonokra/gyógyszerekre semmi támogatas nem jár ha nincs tb-m?

2017. nov. 17. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Ha nincs tbd, nem tudod elinditani sem az eljárást. 6 ezer körüli összeg - ha ez nem fér bele, a gyereket hogy fog?
2017. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon élek...Ezért nem tudom a magyar tb-t is fizetni.nem a tb volt a kérdés hanem egy nem tb támogatott lombik árára lennék kiváncsi.
2017. nov. 17. 18:06
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Na meg egyszer: ha nincs magyar tb-d, nem kezdenek hozzá. Nem lehet mindent maganuton intézni.
2017. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 VeDi84 ***** válasza:
92%
Ugyan nem tudom, hogy mennyi lenne a vége így, hogy nincs TB-d, de meggyőződésem, hogy ettől függetlenül mehetsz lombikra. Nem egyszer találkoztunk a Kaáliban különböző (román, angol, szlovák, cseh) pártokkal, akiknek valószínűleg szintén nincs Magyarországon TB-jük.
2017. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2017. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
El lehet mindent intézni magánúton azért magán klinikák.Igen tudom,hogy elinditják tb nélkül is mert külföldröl is sokan járnak Magyarországra lombikra.Azért köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 17. 19:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Az árlistát is láttam már de az csak az eljárás részét mutatja. Én olyan ember válaszára voltam kíváncsi(ezt az elsô válaszolónak irom)aki esetleg magánba volt már lombikon és mindent fizetnie kellett.
2017. nov. 17. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:

1 válaszoló

Te milyen 6 ezerről beszélsz?

Az se tudod miről van szó csak a szád jár

De van nem tb lombik a kaáliba.

Mondjuk nekünk csak fizetős lehetet volna 450 ezer+gyógyszer

Sperma donoros lombik

Magyarországon élünk de a szegedi kaáliba rengeteg külföldi pár járt,jár és fizetnek mint a katona tiszt.

Igen valszeg kifúrja az 1 millió.

2017. nov. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Most voltunk október elején és kb. 470000 Ft lett a vége. Persze függ attól is, hogy mennyi szurit, gyógyszert kapsz, mert a gyógyszerekről levették a támogatást a költségtérítéseseknek (korábban magyar állampolgároknak járt rá a támogatás).
2017. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 18. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!