Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Munkahelyen elmondani lombikot?

Munkahelyen elmondani lombikot?

Figyelt kérdés
Ti elmondtátok? A sok eljárkálás gondolom feltűnő lesz, meg beülti után otthon maradnék, a stressz miatt.
2017. szept. 28. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A parancsnok úrnak igen és az egyik kolléganőm tudta. Másnak nem.
2017. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én munkahelyemen simán, de mindez munkahelyfüggő.
2017. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még az inszemeket is tudta mindenki, 20 nő együtt, egynek elmondod és azzal mindenkinek elmondtad :) De családban sem titkoltuk, nem tartom ezt olyan intim dolognak, hogy nehezen jött a baba, inkább jó is volt beszélni arról mi után mi jön, drukkolt nekünk mindenki. Végül spontán sikerült, 6. héten már szintén tudta mindenki és nagyon is jól esett, hogy velem örülnek. De ehhez olyan munkahelyi légkör és szerető család kell.
2017. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Manka68 ***** válasza:
Mindenképpen jobb elmondani, egyrészt kötelesek elengedni a kezelésekre, másrészt nem hiszik azt, hogy lógsz a munkából mindenféle ürüggyel. Ha nem mondod el, és szabira akarsz menni a kezelések miatt, nem biztos hogy elengednek, a táppénz miatt pedig hihetnek táppénzcsalónak. Szóval sokkal jobb ha tudják. :-) Nem azt mondom hogy mindenkinek tudnia kell, de a főnöknek mindenképpen. És esetleg a kollégának, aki helyettesíteni fog amikor nem leszel.
2017. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, és egy 'jóféle' munkahelyen abban a pillanatban rúgnak ki, amint lehetséges... (tudom, hogy van vmi szabályozás ebben is, de sokkal könnyebb kijátszani)
2017. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hónapig védett vagy :)


Ok ezt nálunk betartják és amúgy is toleráns hely, de nem mind ilyen sajnos.

2017. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:
Az olyan munkahelyek, amik ezért kirúgnak, azért is ki fognak, ha nem mondod el, csak mész táppénzre.
2017. szept. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmondtam, kénytelen voltam, mert helyettesíteni kellett napi szinten. De igen kellemetlen volt 9 hetesen 35 nő előtt elvetélni.. :/
2017. szept. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!