Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Október elején megjött úgy ahogy szokott 21-én kiszakdt a gumi szintén október végén volt egy kis vérzésem és november elején kellett volna rendszerint megjonnie de nem jött és 22-én ma halvány rózsaszín enyhén pirosos vérzésnek se mondható váladékom van.. mostanában elég sűrűn vagyok rosszul ajulás érzésem van hányinger fejfájás, miután kiszakadt a gumi rá két héttel egy negatív teszt született utánna volt hogy hónap végén véreztem egy keveset és következő hónapba nem jött meg csak 19-20 nap késéssel! Értelmes válaszokat kérnék, tetszet persze egyértelműen valamelyik nap veszek és újra csinálok! Érdekelne esetleg valaki járt már így lett e baba vagy bármi ami segíthetne amég nem csinálok mégegy tesztet :) előre is köszönöm
2017. nov. 22. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ma már kérdezted és sajnos még mindig nem látunk a hasadba, így azt sem tudjuk megmondani, terhes vagy e. Kiszakadt gumiból is születnek babák, szóval biztos, ami biztos, vegyél egy tesztet. Azzal többre mész, mint az itt kérdezősködéstől.
2017. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!