Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnék segitséget kérni...

Dyna81 kérdése:

Szeretnék segitséget kérni hogyan zajlik a BMCben a vizsgálatok, konzultáció stb? Vmint melyik orvost ajánlanátok? Mennyi idő a várakozás.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi 2005-tavaszán kezdtünk ott, úgyhogy a jelenlegi várakozástól nem tudok irni.


Elsőre egy beszélgetés van, ott veszik fel a kor előzmény és adnak beutalokat. Férfinek 2 sperma vizsgálat és egy vérvétel, nőknek 2 vérvétel és egy nőgyógyászati vizsgalat. A női vérvétel a ciklus meghatározott napján van.


Ha ezek megvoltak konzultáció, ha szükséges további vizsgálatokra küldenek.


Ha azok is megvannak lehet időpontot kerni konkrét orvoshoz, vele a leleteknek megfelelően a továbbiakat meg lehet tervezni. Nekünk javasoltak 3 inszeminaciot, van akinek rögtön a lombikot javasolják. Inszeminaciok között van orvos aki vár egy ciklust, van aki megcsinálja a következőben. Nekünk az inszemek után, volt a lombikos konzultáció, onnét számítva a 3 honapban mehettünk lombikra, de az összes vizsgálatot ismételni kellett. Minden letelt egy évig érvényes csak. A lombikok között csak a törvény által előírt 3,5 hónapot kellett kivárni.


2017 januári lombikunk sikerült 7 hete született egy szuper kisfiunk.


Én Szentiványihoz jártam, nala is szültem. Nagyon elégedett vagyok vele, de van egy sajátos stílusa, ami nekem szimpi, de sokan ezért nem szeretik. Nekem az a véleményem, hogy minden orvos szuper ott, de meg kell találni, hogy te kivel tudsz együttműködni.

2017. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!