Clostylbegyt kinek segített?

Figyelt kérdés

2 havi kúrát kaptam. A következő menstruációm első napjától kell elkezdenem 5 napig és 2x1-et kell szednem.

Nagyon jól hangzott amit a doktor úr mondott. Bizakodom nagyon.

24 naposak a ciklusaim és régebben veszettül éreztem a p.é-t (folyás, görcs) már egyáltalán nem. Ez elvileg kitolja a normál 28-29 napra és kiszámíthatóbb a p.é. Uh-val nem fogjuk követni.

Várom véleményeiteket, tapasztalataitokat!


2017. nov. 28. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem követitek semmi ertelme.. mert mivan ha nem is hasznal vagy igen de nem reped meg..


De azert valaszolok.

A 3.kura sikerult

Követéssel, otrivelle repesztővel és progeszteronnal.

24+3hkm.

2017. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A clostit több 10 éve alkalmazzák, és régen se volt uh figyelés. Ez a mai trend.


Én is következőleg szedem be, nekem se lesz követés :)

2017. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

2# attól, h "mai trend" még nem ördögtől való. Inkább fejlődésnek hívnám,tudod mi az sztem. Jó dolog!

Mint pl a kemo, ujfajta műtétek, császár is fejlődött és vannak laparos mütétek ez mind-mind fejlődés! Nem mai trend.. ami nem mellesleg a jobb petefészkem mentette meg egy 66x 42mmes cisztától.😉😉 és véletlen adtam neked zöldet ha fel lennél kicsit pontozva.😘

2017. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem segitett 2x is. Volt uh kovetes. Mindket fiamnal az elso clostis honapban sikerult a fogantatas. :-)
2017. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Második stimulációs hónap sikeres volt. Már másfél éves a kisfiam.
2017. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is mensi 1. napjától szedtem mindig.

1. ciklusban nem volt peteérés sem.

2. ciklus kvázi tankönyvi lett.

3. ciklusban volt egy késői PÉ, és most már elsős az eredménye :D

Mondjuk nekem előtte sosem volt rendes ciklusom. Nagyjából nem rendes sem.

Amikor tesóbabára vágytunk, már hiába szedtem.

2017. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nagyon bízom benne, hogy nálam is sikeres lesz a kezelés!

A doktor úr megkért hogy semmiképp ne stresszeljek rá. Mondtam neki, hogy ez nálam nem olyan egyszerű, de rajta leszek :)

2017. nov. 29. 10:57
 8/9 A kérdező kommentje:
A 2. Hónapban amikor megyek a 3. Havi receptért, akkor kérek hormon vérvétere azért receptet. Bár remélem nem lesz szükségem a 3. Adagra :)
2017. nov. 29. 11:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Először meg kellene nézni a hormonjaidat.pl ha alacsony progi hiába csinál a closti ovut nem leszel terhes.

Első babánál nem követtük folyamatosan uhval (nem itteni volt a dokim) de 20.ciklusnap körül mindig mennem kellett uhra h nem e lett ciszta.3.clostis ciklusban lettem terhes.

2.baba végig követtük a ciklusokat.3 clostis ciklus nem lett sikeres.Megbeszéltünk 3 hónap szünetet.Nem tudtam receptért menni.4.pihentetős ciklusban késői ovuból lettem terhes.

3.baba 4clostis ciklus (3ban peteérésem sem volt) után 3 ciklus szünet.Utána closti,ovutól utrogestan és sikerült.

2017. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!