Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már 10 hónapja próbálkozunk...

Már 10 hónapja próbálkozunk és nem jön a baba, kinek mi segített?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit kéne szedni,vagy csinálni h.össze jöjjön?Mikor menjünk dokihoz?
2017. nov. 28. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem már mehetnétek dokihoz. Már csak azért is hogy tudjátok mindkettőtökkel minden okés e? :)
2017. nov. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Be lehet már jelentkezni dokihoz,hisz az ünnepek miatt lehet csak januárra kaptok időpontot.

Nekünk mi segített? Hogy rájöttek pajzsmirigy alulműködésem, agyalapi mirigy daganatom, inzulinrezisztenciám, sárgatest elegtelenségem, méhszájsebem van, és csak az egyik petevezetékem átjárható. Gyógyszereket kezdtem szedni, diéta, mozgás, kontroll vizsgálatok, 4 inszemináció sem sikerült.

Majd kiderült méhsövényem is van, amit megműtöttek, rá 5 hónapra spontán terhes lettem (persze diéta, sport, gyógyszerek mellett).

2017. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint szedhetsz, e vitaminra és folsavra gondolok kimondottan.

De én bejelentkeznék dokihoz, valószínű úgyis csak januárra kapsz idöpontot.

Annyi gond lehet, hogy képtelenség felsorolni.

Nekem inzulinrezisztenciám van így azt kezelni kellett. Párom januárban megy kivizsgálásra, ha december sem sikeres.

2017. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

8 honap utan mentem orvoshoz, nekem closti és progeszteron kellett/ segített

10.hónapba már meg sem jött

2017. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor lassan doki.E vitamint és folsavat szedek.Még a nőgyógyász mondta h.szedjem.Júniusba voltam nála,más okból,akkor azt mondta még a nyáron össze jön a baba..😢
2017. nov. 28. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Mekkora baromságot mondott, egy orvosnak tudnia kéne hogy egy egészséges párnál sem 100% a fogamzás akár 1 évig....

Millió dolognak kell klappolnia ahhoz. Csináltassatok vizsgálatokat, a nőgyógyászati bekukkantás nem elég, pláne hogy ilyen hülyeségeket ígérget a doki.

2017. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem hittem neki,pedig magán volt.Tisztába voltam vele h.egy sima ultrahanggal semmi nem derul ki. 😕
2017. nov. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!