Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért ennyire cikk-cakkos a...

Miért ennyire cikk-cakkos a ciklusom?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Azt hittem nagyjából 27 naposak a ciklusaim, amíg ezt ki nem töltöttem... Az előző ciklusom 24 helyett 27 napos lett. Mondanom sem kell, 3 napig megszállottan teszteltem és bízakodtam, hogy akkor most végre sikerült, csak később lesz pozi a teszt! A nőgyógyászom felírtam a Clostilbegyt írt fel, aminek a 4. napján tartok (mensi 1 napjától, 2x1)

Nem tudom mi lehet a gond :( Hőmérőzésbe belefáradtam. cikk-cakkos mindig az is...

Az ovu tesztek mind negatívok.

Rettentően el vagyunk már keseredve, mert világ életemben, aránylag akkor jött meg a menstruációm, amire vártam és nem maradt ki soha! Midig 4-5 naposak.

Van valakinek akinek szintén ilyen össze-vissza a ciklusa?


[link]


2017. dec. 18. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Nem gép a testünk. Nekem 28-32 napig szokott váltakozni, van, hogy 3-4 hónapig pont 28, utána megint kicsit össze -vissza. 32. napig sosem éltem bele magam, hogy terhes vagyok.

Mikor sikerült a tünetek miatt teszteltem a 27. napon, szinte látni sem lehetett a 2. csíkot, másnap másik márkájú teszttel már egyforma volt a két csík.

2017. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Voltál már a teherbeesési gondok miatt orvosnál? Vérvételek, ciklus követés volt már?
2017. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

5 hónapja :(

Nem voltam felkészülve rá, hogy ennyi ideig nem fog aikerülni! Megvisel sajnos.

2017. dec. 19. 11:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen voltam már és clostit írt fel. Most épp attól várom a csodát!
2017. dec. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!