Van valaki, aki a 9-10ik dpo-nál tart?

Figyelt kérdés

Éreztek valamit? Én szurkálásokat, meg néha érzem, mintha lenne egy buborék a bal oldalon. Remélem nem jön meg a mensi.

Tudom ilyenkor meg nem lehet tünet, de ahány nő, annyi tapasztalat.


2018. jan. 8. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az, ahány nő, annyi tapasztalat. Nagyon sok ilyen dpo-s "hasonlítgassuk kinek mi van" kérdés van és 2 hasszurkás csajból egyik terhes, masiknak megjön. 4 mellfájósból is 1-2 így, másik úgy. Csak szomorúak lesznek mert egymast hajtják hogy egyik pozit tesztel 11. dpo-n, masik 12-n negát és jönnek a :( fejecskék. Illetve egyik hasszurkás pozit tesztel, a másik 4 szurkás megörül hogy juhuuu akkor ők is, de megjön.

Szóval csak azt akarom ezzel mondani, hogy tudom hogy babára vagyva az ember ezzel alszik ezzel kel, de nagyon nagyon nem jó! Mások tapasztalatai hiú reményt adnak, elszomorítanak feleslegesen (ha émelygős1-nek megjön, neked mint émelygős2 meg siman lehet pozi).

2 gyerkőcöm van, mindkettőnél mast éreztem! Sőt, volt egy 3. terhességem is annál meg harmadikfélét.

2018. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9. dpo-nál vagyok, az èg világon nem érzek semmit. 17 hónapja próbálkozunk, volt, hogy szúrkált a hasam, volt hogy a mellem fájt, de mindig megjött időben..
2018. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Nem kell ám gúnyolódni kedves tüsszentő.. ha régóta nem jön össze a baba, akkor minden apró jelre figyel az ember.

De ne tudd meg milyen ez.

Tüsszents csak tovább máshol.

2018. jan. 8. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont azért nem jön, mert minden jelentéktelen apró jelre azt hiszed hogy gyerek.
2018. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira elszállva, amennyire gondolod.
2018. jan. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!