Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek jó spermatogram eredmények?

Ezek jó spermatogram eredmények?

Figyelt kérdés

Ma kapta meg párom az eredményt. Szerintetek ezek jó értékek?

[link]


2018. jan. 18. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott? A morfológia kicsit gyenge. Nálunk is ez a baj
2018. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn megy a dokihoz. Nagyon vészes vagy azért még sikerülhet természetes úton a teherbeesés?
2018. jan. 19. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vészesebb vmivel mert 2% a jó, de már lassan 3 éve próbálkozunk és sok féle vitamint kipróbáltunk, de hátha nektek elég lesz egy vitaminkúra. Kíváncsi leszek mit mond az orvos. Megírod majd?
2018. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze megírom! A többi eredményetek hasonló? Azokkal nincs gond?
2018. jan. 19. 19:55
 5/10 A kérdező kommentje:

Rosszul tudtam, már volt dokihoz idöpontja páromnak. Szóval a doki szerint minden rendben van és ez teljesen jó eredmény akár természetes úthoz akár inszemhez akár lombikhoz.

Azt mondta az össz spermiumszám miatt nem kevés a 6%.

Ráadásul én még nemvárt előtt vagyok, de egy nagyon halvány pozitívat teszteltem reggel. Remélem marad velünk és nem kémiai terhesség lesz. (Sajnos nálam vannak/voltak gondok)

Szóval nektek sem reménytelen ne aggódj!

2018. jan. 20. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg! Ha mesterséges megtermékenyítés kell, akkor az kell. A cél a gyermek! Ne a módjával törődjetek, hanem az áldással, hogy a világ képes megadni ha igazán akarjátok. Ha ez baj, akkor talán nem is igazán akarjátok. Aki igazán akarja a gyermeket, mindegy hogy, de megtesz érte mindent. Sok sikert hozzá, remélem, hogy hamarosan megtapasztaljátok ezt a csodát, hogy milyen jó érzés a gyermekáldás. Talán, az élet értelme, bátran kijelenthetem. Hogy technikailag hogy jön össze? Azzal SOHA ne foglalkozzatok. Elenyésző semmiség!
2018. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Borzasztó adatok. Semmi jót ne remélj
2018. jan. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mi van veled azóta Kérdező? Nekünk is nagyon magas volt a szám viszont mivel csak 2% volt ebből normál alakú így nem sok jóval kecsegtettek. Próbáltunk vitamin kúrákat. Pl. A fer14et az orvos javaslatára, de nem jött be. Most egy ideje vizsgálaton sem voltunk mert költözés és munkaváltás elött állunk, így megbeszéltük ha ezeken túl vagyunk, elmegyünk egy meddőségibe. Már lassan 3éve, hogy természetes úton nem jön, úgyhogy más kiutat nem tudok.
2018. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Holnapra nem várom, tegnap ilyen lett a tesztem. :)

[link]


Szóval úgy néz ki nekünk sikerült a babó, de holnap még tesztelek! Nálam vannak/voltak gondok, remélem velünk marad a drága és nem lesz gond.

Nektek is nagyon sok sikert! Nem mentek inszemre vagy lombikra?

2018. jan. 22. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😀 drukkolok nektek. De megyünk idén, ha túl vagyunk a költözésen..
2018. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!