Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terheléses cukor és inzulin...

Terheléses cukor és inzulin eredmények, IR?

Figyelt kérdés

IR-nek látjátok-e, ha igen mennyire súlyos? bár a beeső cukor miatt úgy gondolom, az. Pár héten belül jutok el dokihoz.


Glükóz 0': 5,2 mol/L

Glükóz 60': 4,9 mmol/L

Glükóz 120': 4,8 mmol/L


Inzulin 0': 7,1 mIU/L

Inzulin 60': 47,0 mIU/L

Inzulin 120': 31,4 mIU/L


2018. jan. 25. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon profi ebben, de szerintem nem olyan vészesek az inzulin értékeid, én azt mondanám, hogy ezt még diétával és sporttal vissza lehet hozni.

Ha a doki ad gyógyszert, az megtámogatja. Én nem vagyok gyógyszerellenes.


Elvileg a 0 perces inzulin 5-ig jó, a 120 perces pedig a 0-ás 5x-öse lehet.

2018. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Keményen. Jó lett volna 5 pintos vizsgálaz. Látszott volna, hogy 30 percnél az egekbe volt az inzulinod.
2018. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Homa index mennyi lett ?

Szerintem jó lett az eredmènyed nagyon enyhe IR látható csak.

2018. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű IR, de erre még gyógyszert nem hiszem hogy adnak. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem kell vele foglalkozni. Megfelelő étrenddel és sporttal javítható az eredmény.
2018. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:
IR, és én kb ugyanilyen eredményre gyógyszert kaptam. Nem is kis adagot. Addig is, míg eljutsz a dokihoz, sportolj rendszeresen, kezdd el a diétát (sok csoport van, ahol tudnak étrendben segíteni) és igyál inofolicot. Tapasztalatból mondom, a sport segít a legtöbbet. :-)
2018. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!