Mi a ti tapasztalatotok tanácsotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2-3alkalommal fogyaszotttam palástfű és cickafark tea keverékét! Természetesen utána olvastam mielőtt elkezdtem az első adag teát és csak jó ajánlasokat és információkat kaptam a tea fogyasztásával kapcsolatban! (Mivel jó hatással van a méh és hormon működésre és elsősorban azért is kezdtem el a kúrát mert babát szeretnénk)Mikor megvettem a teafüveket az eladó is bátran javasolta a fogyasztását! Most viszont ott vagyok hogy holnap kellene a vérzésemnek megjönni és a PMS tünetek igen erős kimaradása miatt kezdtem aggódni hogy lehet valamit nem jól csináltam??? Mivel engem hihetetlenül megvisel az a bizonyos pár nap és most semmi...!

A teát 2 napja NEM iszom!

A teafüveket összekeverve főztem a teát mivel a teaüzletben a hölgy mondta hogy nyugodtan vegyíthetem a kettőt!



#tea #baba tervezés...
2018. jan. 27. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól értem összekeverted a két teát?

Bocs de még ilyet nem hallottam.

2018. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mivel ezeket a teafüveket nem egy hipermárketben vagy drogériában vásároltam hanem egy teafu boltban ahol szálas témákat kimérve lehet kapni!
2018. jan. 27. 11:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat félreirtam ahol szálas teákat lehet vásárolni!
2018. jan. 27. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Én anno gyógyszertárba vettem.

Nekem összekuszálta a ciklusom de nem így ittam.külön-külön.

Ciklus elején peteérésig cickafark taát,ovutól vérzésig palástfű teát.

De lehet nem így kell.

Én így olvastam anno

2018. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja de nálam játszik a pco .Akkor még nem tudtam aztán jött az ir meg pm
2018. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2018. jan. 27. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad együtt, összekeverve inni! Ahogy előző is írta, ovuig cickafark, aztán palástfű. A cickafark az ösztrogén termelésre hat, a palástfű a progeszteronra.

Nekem bevált a palástfű, a második teás hónapban terhes lettem.

Viszont, ezek nem csodaszerek. Minden tea jó az adott problémára, amire javasolják. De ha neked nem azzal van problémád, adott esetben a hormonjaid rendben vannak, akkor értelemszerűen nem fognak hatni, sőt, árthatnak is.

2018. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!