Teherbeesei problemak. Nem kerdes, csak gondolatmorzsa, mert mar nem birom!?

Figyelt kérdés
Minden honap egy uj remeny, a nagy francokat! Ezt te sem hiszed el. Minden egyes sikertelen honappal csak egy ujabb csapas er, ami megtor, legyengit, s majd a foldre dont.
2018. jan. 28. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?

Tudom tudom nem olyan sok, nekünk most a 7. hónapban sikerült. De előtte minden hónapban görcsösen akartam. Vágytam rá és csalódtam. Mindent megtettem ovu teszt, hőmérőzés mégsem jött. Most kevésbé foglalkoztam vele, inkább azzal,hogy újra suliba megyek, nyáron hova menjünk nyaralni, új kihívások a munkában...


De nem tudsz mit tenni fel kell állni és újra kezdeni. Máshogy nem megy. Én abszolút olyan vagyok amit akarok elérem és általában elsőre, mert már elsőre is mindent bele szoktam adni. Aztán ez nem ment elsőre, másodikra amitől kezdtem aggódni. Sajnos ez ilyen nincs rá befolyásunk mikor sikerül.


Kívánom, hogy tudd elfogadni ezt az időszakot és találd meg benne a szépen! Na és persze kívánom hogy sikerüljön a baba nektek is!

2018. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen túl leszel és tényleg a remény marad, nem pedig a düh, akkor fog összejönni. Mi 6 évet vártunk a kislányunkra. :)
2018. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem duh, inkabb remenyt vesztett...
2018. jan. 28. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
MIntha a szívemből szolnál, én is ugy vagyok vele hogy mindent elérek amit akarok, de erre az egyre nincs befolyásom. De minden hónapban felállok lesöpröm magam és ujra kezdem, mert nem vagyok hajlandó feladni, 10 hónapja probalkozunk most kezdtem el szedni folsavat e vitamint és magnéziumot, remélem segit,m ert az hogy nem görcsölök rá nálam nem jött be sajnos. Ilyen az élet gyerekek, van akinek elsöre sikerül van aki több évet vár rá de mi annál jobban meg fogjuk becsülni, azok akiknek többet kell rá várni, mindeninek boldog babavárást!
2018. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden honapban felálltam mentem előre és meg lett az eredménye.


7 év

4 terminált hónap

3 inszeminacio

3 lombik ( ebből az utolsó volt a sikeres)


És egy csodálatos lassan négy hónapos kisfiú!

2018. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!