Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerül? Tanács,...

Miért nem sikerül? Tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve próbálkozunk sikertelenül. Mielőtt elkezdtük a projectet, voltam egy "alap" kivizsgáláson, vérvétel, pajzsmirigy és rákszűrés volt, azt mondták minden rendben, ennek ellenére novemberben volt egy terhességem, de a 7. Héten elment sajnos, az orvos nem tudta megmondani az okát, hiába kértem, nem küldött semmiféle vizsgálatra, azt mondta ha a 3. terhesség is vetéléssel végződik akkor fog küldeni... (ez a körzeti kórházban volt)


Terhes vitamint rendszeresen szedtem, mindenre odafigyeltem, kíméltem magam és mégis..


Azóta sem sikerült a baba, és kicsit rettegek is, hogy a következő is vetéléssel végződik, ezt az egyet is sokáig sirattam, és ezt szeretném elkerülni..


Az lenne a kérdésem, hogy magánúton milyen vizsgálatokat lenne érdemes kérnem?

Illetve, férjemnek is kellene mennie szerintetek? Vagy ha már egyszer sikerült, akkor neki biztosan nincsen ilyen problémája ugye?


Nagyon köszönöm a választ!



2018. márc. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1 év után keressfel egy meddőségi klinikát.


Mi másfél éve próbálkozunk miis most fogunk menni

Tehát erről nemtudok sokat mondani

2018. márc. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekemis volt egy vetélésem


De neaggódj nemjlenti azt hogy minden terhesség azzal fog végződni.

Az első terhesség nagy része vetéléssel vegződik sajnos.

A második esélyesebb sokkal.

Drukkolok! :)

2018. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogyha 6 hónap alatt nem sikerül akkor menjek vissza. Szerintem legyen 1 jó orvosod. Nem kell hozzá magánba menni szerintem. Az én orvosomnak pl nincs magánrendelése, mert nncs ideje rá. Amúgy érthető, hogy nem csinált 1 vetélés után kivizsgálást. Az oka ilyenkor genetikai rendellenesség szokott lenni általában. Persze nem lehet biztosra mondani, csak annak van a legnagyobb esélye. Keress fel egy dokit és kezdjétek el a kivizsgálasokat.
2018. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, tudom, hogy ez nem nyugtat, de minden 4. megtermékenyülés vetéléssel végződik, minden különösebb ok nélkül, ez sajnos a természet rendje. Valószínűleg valami nem volt rendben a picikével, és a test először az anyát védi. Nagyon sajnálom :(

Nekünk 4 évig nem sikerült a baba. Én elmentem egy meddőségi centrumba, ahol pontos protokoll volt arra, hogy milyen vizsgálatokat kell elvégezni, tehát nem nekem kellett kérnem, hogy mit végezzenek el. Így, hogy nektek nemrég összejött, nem valószínű, hogy a férjeddel gond lenne, de ahova mi jártunk, ott a protokoll része volt a leendő apa vizsgálata is.

Nagyon sok sikert kívnok nektek!

2018. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltál már azóta valahol? Első körben egy vérvétel hasznos lenne. Női hormonok, trombózis hajlam.
2018. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!