Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek hasonló tapasztalat?

Pockooo kérdése:

Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nincs peteérésem, voltam endokrinológusnál,mert töbször elmaradt a menstruációm, de mindent rendben talált és vissza küldött a nőgyógyászomhoz, aki injekciót adott hogy előhívjuk a menzeszem, de nem jött meg, így kaptam még egyet, és felírta a duphastont, amit a ciklus 15-ik napjatol a 25-ik napjaig kell szednem 2x1 tablettat naponta, amit be is szedtem. Menzim még mindig nem jött meg, a dokim azt mondta hogy ha megjön, ugyan olyan ábra szerint szedjem a duphastont. Viszont olvastam hogy igazából nem a peteérés serkentésére szolgál a tabletta. Babát szeretnénk, de úgy gondolom ez így nem fog segiteni ha valojában a peteéresem hiányzik. Valaki volt hasonló helyzetbe? Mi segített? Vagy esetleg sikerült a baba?

2017. nov. 8. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Másik endokrinológus vagy nőgyógyász? Bemásolod a hormonsorodat? Ez így nagyon nem jó.
2017. nov. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!