Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norcolut szedése után csak...

Norcolut szedése után csak kevés barnázás mensinek számít?

Figyelt kérdés

A nődokim Norcolut-ot írt fel hogy időbe jöjjön meg a mensim, mert 35-38 napokra jött meg eddig és mivel nagyon vastag volt a méhnyálkahártyám el kell vékonyítani kicsit hogy baba legyen.

Ha megjön akkor meg closty kell szednem 2x1-et. De! Most nem tudom mi van mert tegnap elkezdtem görcsölni meg kicsit barnázni és ma is csak kevés barnázás vér sehol görcsölni görcsölök.

Most ez mensinek számít vagy ez mi? Nekem mindig rendes vérzésem volt eddig és elég erős is.

Ötlet esetleg tapasztalat valakinek hasonló szitu??

Előre is köszönöm!



2018. márc. 7. 12:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy ahogy abbahagytam a norcolutot kb 5.napra jött meg és tegnap 31 napra jött volna meg vagy jött meg szóval időben jó lenne csak valami mégsem jó mert ez nem rendes mensi.. :/
2018. márc. 7. 12:40
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Minnel hamarabb orvos!

A “barnas verzes” masneven pecsetelo verzesnek sok oka lehet. Teherbe eses,nemibetegseg stb stb.. Ird be a googleba es nezz utana..Minnel hamarabb keresd fel orvosodat! Nekem is ez volt elozo honapban mensi helyett meg enyhe piros verzes. Most meg joval elotte jott meg es darabos verzesem van..Most megyek meddosegi vizsgalatra..Remelem tudtam segiteni

2018. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!