Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció helyett barnázás...

Menstruáció helyett barnázás 3. napja ez normális?

Figyelt kérdés

Nem szokotam sose barnázni mensi elején viszont nost 3.napja barnázok. Nődokim azt mondta csináljak tesztet ami negatív lett. Most várok, de annyira görcsölök.. ez normális?

Hozzá kell tennem hogy Norcolutot szedtem 5 napig mert vastag a mégnyálkahártyám és ez elvileg beállítja erre már egy hete nem szedem és mist meg nem jön meg. Előtte nem volt baj a mensimmel. Valaki hasonló?



2018. márc. 8. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy a gyógyszered mennyire befolyásolja, de nekem akkor volt barnázás mensi előtt mikor progeszteron hiányom volt.

Minden rendben volt, aztán méhen kívüli terhességgel műtöttek, aztán kezdtem barnázni mensi előtt. Kaptam progeszteronpótlást, abban a hónapban terhes is maradtam. 7 hós a lányom, még nem jött meg, nem tudom helyreállt-e a dolog, kíváncsi leszek

2018. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Hát nem tudom sose volt barnázásom de annyira görcsölök már hogy még.

Jajj akkor nem jártál jól :( De legalább utána terhes lettél. :)

Nekem van már egy gyerekem, de a második nem akar összejönni sajnos. :(

2018. márc. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!