Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki akinek segített a...

Van valaki akinek segített a myo-inozitol a teherbeesésbe?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked sikerült? Én most kezdtem.
2018. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Februárban volt egy kémiai terhességem, de azóta semmi 😞
2018. máj. 26. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Oh, pedig nagyon reméltem,hogy esetleg azóta terhes lettél. Vannak pozitív tapasztalatok vele és klinikai tanulmányok szerint is eredményes,elősegíti az ovulációt. Én magas FSH miatt kezdtem el szedni, de mivel csak most kezdtem el,még sokat kell várnom. Neked volt kivizsgálásod? Lehet, hogy más a baj?
2018. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Laparoszkópiás műtétem volt, PCOS miatt, most pedig progeszteron pótlással próbálkozok. Nálad mi a helyzet? Mit iszol még a myo-inositolon kívül?
2018. máj. 27. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én multivitamint és folsavat szedek a myo inozitolon kívül, illetve már majdnem 3 hónapja E vitamint is. Nagyon bízom most ebben a porban, mert sajnos nincs több ötletem, hogy mivel lehetne javítani az esélyeimet.
2018. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!