Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztenciában szenved...

Inzulinrezisztenciában szenvedők! Mio-inozitol gyógyszerről hallott már valaki? Hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült, hogy inzulinrezisztenciában szenvedek, ezért nem esem teherbe. :( Az orvosom ajánlotta a Mio-inozitol nevű terméket, de semmit nem tudok róla. Hol szerezhetném be? Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
2014. júl. 17. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Bárhol kapsz Inofolicot, gyógyszertárban, akárhol.
2014. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Ahogy az első írta, Inofolic. Vehetsz gyógyszertárban, ott én 14.000 Ft körül vettem. Most az internetpatikából vásároltam, itt 12.000. Pick Pack ponton átveheted minden egyéb költség nélkül. :)

Mennyire vészes az IR-ed? Gyógyszert nem kaptál rá? Elég csak az Inofolic?

2014. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de állítólag külön is lehet myo-inozitol-t kapni és így olcsóbb. Az orvos szerint. És kimondottan ezt javasolta. Az inofolicot január óta már szedem.
2014. júl. 17. 15:24
 4/16 A kérdező kommentje:
Gyógyszert is szedek rá, meforalt 1500 mg-ot. Azt is januártól, de így is sok az inzulinom. Az éhgyomri : 33 a kétórás terheléses pedig 243. Most készülök másik endokrinulógoshoz, akit szintén az orvosom ajánlott.
2014. júl. 17. 15:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Értelek. Én is olvastam, hogy lehet külön is kapni, úgy olyan 8.000 Ft-ra jön ki. Sajna azt nem tudom, hogy hol lehet beszerezni. Bocsi. :)

Tényleg nagyon magas az inzulinod. :S Mennyi túlsúlyod van? Megkérdezhetem?

2014. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt tudsz rendelni két nap alatt hozzák és szedjél mellé folsavat :)

2014. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a linket! Tudnál segíteni, hogy mennyi az ajánlott napi bevitel? És mennyi folsavat kell hozzá szedni? Tényleg nagyon köszönöm!


Sajnos olyan 30 kg túlsúlyom van még, már lement 10 kg, de még elég sok munka áll előttem. De igyekszem mindent megtenni a sikerért. Remélem ez a termék is segíteni fog!

2014. júl. 18. 20:39
 8/16 anonim ***** válasza:
2x 2gr ot kell kaja után egy órával a folsavat nem tudom de majd utána nézek vagy megkérdezem de szerintem napi 1
2014. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de kezdetnek igyál napi 1x2gramm-ot
2014. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hát ha grammban van a folsav is akkor szerintem 1,5 gramm elég
2014. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!