Closty-tol késhet?

Figyelt kérdés

Mai napra nem várom! Egész nap érzem a mindjárt megjön érzést, de csak egy nagyon kicsi barna van a WC papíron, tegnap óta kb. Ciklusom 28 napos. Sajna el lőttem egy tesztet tegnap , ami negatív lett(exepil), és már csak 1db van. (És most így az ünnep alatt nem hiszem hogy tudnék venni majd...) Szerintetek hnap reggel ha teszteltek már mutatna valamit, ha lenne baba? Vagy inkább várjak még?

Van remény , hogy most ne jöjjön meg( a barnázásra értem).


2018. márc. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a Clostyt?
2018. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először novemberbe kezdtem, az első hónapban pozitív lett a tesz, de sajna missab lett a vége. (Nem kellett műteni,csak petezsak volt..) azóta most kezdtem újra ebben a hónapban.
2018. márc. 30. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg nem kizárt,hogy terhes vagy,de én még mindenképpen várnék 3-4 napot az újabb teszteléssel.:)
2018. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Teljesen úgy vagyok mint te. Én 2 nap múlva nem várom, de ellőttem egy tesztet ami természetesen negatív lett. Tudom nem érdemes ilyen korán tesztelgetni, de első clostis hónapom és nagyon reménykedem...

Tüneteim vannak? bár tudom ilyen korán még nem jó bármit is tünetnek mondani. De sok minden másképp van mint closti nélkül...bizakodom :)


Amúgy a kérdésedre a válsz...szerintem szervezetfüggő, hogy késik e a gyógyszertől....attól függ, hogyan reagált a szervezet a gyógyszerre. Pl ha előre hozta a peteérést, akkor a menstruáció is annyival előbb lesz...de ez csak az én véleményem, nem tudom valóban ez hogyan működik. Bonyolult szervezet a női test az biztos.

De drukkolok! :)

2018. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár napig kicsit feszült a mellem, kb ennyi tünet volt /van.. meg talán annyi h ma nagyon gyakran járok pisilni (ez lehet nem tünet 😊) hát reménykedem akkor! Köszi a válaszokat
2018. márc. 30. 21:51
 6/7 anonim válasza:

Szia

Nálam ugyanez van annyi különbséggel,hogy már 13 napja késik.Closty szedtem egy adagot de azt is csak 3 napig.

Teszt negatív.

Hétfőn doki.

Nekem barnázás nincsen ami fura is mert az elmúlt hónapokban meg ezzel kinlódtam.

Azóta hogy vagy?

2018. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos...
2018. ápr. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!