Rendelkezés fagyasztott embrióról?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk tovább húzni, dönteni kell de nem nagyon megy. Nem szeretnénk több gyermeket. Az örökbe adást gondoltuk, de azt mondják hogy ők helyben használnák fel. Nagyon ritkán kapnak de lenne rá igény ezért ők nagyon örülnének. De ha helyben használják esetleg olyannak aki itt is lakik, mi van ha találkoznak...??? Tudom filmszerű, de az élet is az. Aki szintén ezt választották nem féltek ettől? A megsemmisítés nem túl kecsegtető opció. Ki miért döntött úgy ahogy? Köszönöm

2018. ápr. 25. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Saját petesejt és spermium? Mindenképpen a megsemmisítést választanám. Az én gyerekemet én akarom nevelni, nem szeretném ha valahol lenne egy gyerekem, akit ismeretlenek nevelnek.
2018. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon nehéz kérdés sok mindent kell megvitatni.

Valóban hogy lenne egy gyereketek, akit nem ti neveltek.

Én személy szerint engedmény hogy felhasználják, sokan küzdenek gyerekért, akiknek nem lehet, és jól esne a tudat, hogy segithettem.

2018. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezen nem is kell gondolkodni. Egyértelmű,hogy szívesen segítenék másnak. Gondolj bele hányan fogadnak örökbe azoknak a gyerekeknek is van igazi szülőjük mégis más neveli fel tiszteséggel,ebben az esetbe pedig maga az anyuka hordhatná ki a terhességet.
2018. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha már életre hívtam, biztosan megadnám az esélyt, hogy a világra jöjjön. Mégcsak meg sem kell szülnöd és egy párt boldoggá tehettek, a baba pedig élhetne. Ez már önmagában felelősség-és szeretetteljes cselekedet.Attól pedig nem félnék, hogy mi van,ha egymásba szeretnek. Egyrészt meg is kell tapadnia az embriónak, aztán felnőttként találkozniuk is kell. Mindkettejüknek vonzódniuk kell egymáshoz (főleg ha heterók és egyáltalán különböző neműek) Aztán valószínűleg lenne egy nyilvánvaló hasonlóság is, amire ha a gyereked előtt nem titkood az örökbeadást, akár maga is rájönne. Ha pedig ennek ellenére egymásba szeretnek, akkor a kockáztokat mérlegelve áldásomat adnám, denyilván nekik is csak örökbefogadott gyermeket javasolnék.
2018. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Harmadik opció, hogy kutatási célra felajánlani? Ahol mi lombikoztunk ott volt erre is lehetőség.
2018. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Neked ilyen családot igazi külföldön, akik fagyasztott embriót fogadtak örökbe. A beültetés után osztódott, így ikrek lettek :)

Nagyon jó helyük van, nagyon boldog család, mellettük még három örökbefogadott gyerekkel. Inkább ezt választanám, hogy valakinek segíthessek, ő pedig élhessen, nem pedig a veszélyes hulladékban, egy sárga zsákban végezni.

2018. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* ismerek

Csak atirta a telefon

2018. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. :)
2018. máj. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!