Milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

1 év sikertelenség után megvan az elhatározás, hogy dokihoz menjek. De 1 hónap múlvára kaptam időpontot./nőgyógyász./ a házoorvos is elküldhet vérvételre? Abból kiderülhet, ha van gond? A párom milyen dokihoz menjen? Páehuzamosan menjünk, vagy derüljön ki csak az egyikünknél, hogy baj van? Egyáltalán hova fog a doki küldeni? Milyen vizsgálatok lesznek? Vérvétel?

Császárral szültem, 2.5 éve. Az lehet a gond? Mármint lehet valami műhiba, hogy azért nem sikerül?


2018. ápr. 25. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hónap azét nem olyan sok idő...

Párodat is érdemes párhuzamosan vizsgálni, pláne akkor, ha az első gyermek nem tőle van. De ha tőle van, akkor is érdemes utánajárni. Neki andrológushoz kell mennie. A háziorvos pedig nem tud olyan vizsgálatokat kiírni, amik szükségesek lennének.

2018. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem 1 hónap. Hanem 1 év.
2018. ápr. 25. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom arra írta az első, higy egy hónapos várakozás az időpontra nem olyan sok.


Szerintem meddőségi kozpontba menjetek. Párhuzamosan vizsgálnak és ha kell kezelnek is. Az első konzultációs időpontra kb 2-3 hónapot kell várni.

2018. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félre értettem. Az andrológus, vagy hívják az urológián belül van?
2018. ápr. 25. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:

"De 1 hónap múlvára kaptam időpontot"


Erre írtam.

2018. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk speciel a nőgyógyászati klinikán van az andrológia, de lehet valahol az urológián. Nézz utána a neten, hogy a te városodban hogy van...
2018. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félre értettem. Az andrológus, vagy hívják az urológián belül van?
2018. ápr. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!