PCOS-el termeszetes uton lehet teherbe esni? Erdemes ezzel probalkozni vagy egybol orvoshoz, segitseget kerni inkabb? Igaz hogy a pcos-sel idovel romlik a teherbeesési esély?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem jellemző, mivel nincs tüszőrepedés. Érik, érik, aztán cisztává alakul. Persze előfordulhat, hogy 1-1 hónapban mégis megreped, de ez nyilván jelentősen ront az esélyeken. Orvos tud segíteni, lehet, hogy egy sima stimuláció (amiben uyge az ember kap tüszőérlelő és repesztő hormonokat) is eredényt hoz.
2018. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Első butaságot ír. Ha nincs más probléma, akkor a 3as kezelés 3-12 hónapon belül eredménythoz. De azt tudd, hogy a pcost okozó ir-t egész életedben kezelned kell.
2018. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Köszönöm, de nem írtam butaságot, a saját esetemet írtam le, a hármas kezelés mitsem ért. Sok sorstással ismerkedtem meg, az esetem messze nem egyedi, de nyilván nem végeztem reprezentatív kutatást a témában. Reméljük, a kérdező könnyebb eset.
2018. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor valószínűleg nem megfelelően volt beállítva. Az estek 90%ban használ. Kezeltetlen pcosel stimulálni pedig életveszélyes.
2018. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nem igaz, hogy romlik! Nekem csak fogynom kellett, minden rendeződött magától, 38 évesen ikreim lettek, természetes szüléssel, most pedig a harmadikkal vagyok 33 hetes :) ja, és 41 éves vagyok, fitt vagyok, jól vagyok! Van akinek kell gyógyszer, de nem biztos, egyáltalán nem, mindent ki kell próbálni, és a leglényegesebb a támogató környezet, és Te is higgy, amúgy is, ha hívő vagy, érdemes imádkozni, az is segít!
2018. ápr. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az inofolic mennyit hasznalt?
2018. ápr. 27. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
PCOSem van enyhe IRel és van ovulációm minden hónapban, de nem sikerült, így most csinálom a 3as kezelést.
2018. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
PCOS/IR sorstárs vagyok,sose volt normális mensim a kezelések ellenére sem. A fog.gátlót 2013.03.05.-én abbahagytam onnantól kezdve nincs mensim,kislányom 2013 szeptemberébe megfogant. Lehet nagyon szerencsés vagyok és ez nagyon ritka de nekem mégis sikerült. Azóta kétszer volt mensim mióta megszületett a kislányom. Ez 2014.07.04-én volt Esély van,csak nem túl nagy.
2018. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!