Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesni kezelt magasvérnyo...

Teherbeesni kezelt magasvérnyomással? Milyen volt a terhességed, alakult-e ki toxémia. Gyógyszerezés hogy alakult egyből dopegytet kaptál?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Onnantól kellett dopegytre váltanom, hogy elkezdtünk próbálkozni. Ez azt jelenti, hogy már a terhességem előtt 7 hónappal. Nem lett toxemiám, minden rendben volt.
2018. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normodipint cserélték Dopegytre, amikor kiderült, hogy babát várok. Fokozatosan emelkedett a vérnyomásom, emelni kellett a gyógyszeradagon, végén 3×2t szedtem 8 óránként. Mást nem szedtem. Egyszer volt kiugróan magas a vérnyomásom, kb. a 25. hèten, a kórházban levitték,emelték a dopegytet és nem kellett bent maradnom. Az utolsó hónapban az orvosom minden héten kérte, hogy 24 órás gyűjtött vizeletből vigyek laborba mintát fehérje meghatározásra. Amikor a fehérje meghaladta a határértéket, 2 naponta kellett ctgre járnom. Ott mindig magas volt a vérnyomásom, otthon viszont nem. Nagyon vizesedtem, de mondjuk a tavaly nyári kánikula sem segített. A laborom végig rendben volt. Aztán 38+ pár naposan be kellett feküdnöm, doki szerint kezdődő preeklampszia állt fenn. Úgy volt, hogy két nap múlva indítanak, de végül aznap meg is született a kisfiam természetes úton, egészségesen.
2018. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!