Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy problémák mellett...

Pajzsmirigy problémák mellett aviva torna segítségével van jó tapasztalata valakinek a teherbe esés terén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja próbálkozunk a babával, de eddig semmi :(

Alulműködésem van, szedem rá a gyógyszert.

Elkezdtem az Aviva tornát, hátha :)

Mivel annyira azért nem könnyű, kellene egy kis inspiráció pozitív történetekből :)



2018. ápr. 30. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Szia,nekem is alulműködésem van, szedem a gyógyszert, plusz én cickafark teát kezdtem el inni,és méhpempőt enni( azt csak a ciklus első felében kell) plusz woman log nevű alkalmazás segített, hogy mikor vagyok a legtermékenyebb. És mivel mi kisfiút szerettünk volna ( már van egy kislányunk) így az ovuláció előtti pár napra erősítettünk rá :)

Két hónappal később két csíkos lett a tesztem. Jelenleg 27. hétben vagyok,és kisfiunk lesz :)

2018. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!