Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció után 1 nappal van esély?

Ovuláció után 1 nappal van esély?

Figyelt kérdés

Már 6 hónapja próbálkozunk és volt egy kémiai terhességem.

3 napja volt nyákos folyásom, tegnap volt az ovulációs tesztem pozitív, viszont nem tudtunk együtt lenni, majd csak ma este, de ma már gyengébb a teszt. Ha ma este leszünk együtt még van esély? Valakinek jött már össze ilyen késői együttlétből baba?


2018. máj. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha ma lett negatív a teszt, ma van ovulációd, szóval hajrá.
2018. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. máj. 15. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én úgy gondolom elég kevés esély van rá, de van egy kicsi! Ne éld bele magad. Nekünk is volt többször is, hogy ovu utáni napon voltunk együtt ilyen olyan okok miatt, nem sikerült a baba. :(
2018. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ez van bennem. El is engedtem már a dolgot. :(

Annyi reményt látok, hogy a teszt első negatív napján este érzetem erős ovulációs görcsöket (ekkor együtt is voltunk).

Lehet akkor szabadult ki a petesejt és akkor talán megtörténhetett a "találkozó".

2018. máj. 18. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!