Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek terhes a menstruáció...

Keklila6 kérdése:

Lehetek terhes a menstruáció után fenn maradt hővel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Rendszeresen jön meg a menzeszem. 27 naposak a ciklusaim. Nincs hőmérsékleti görbém, de menstruáció előtt 3 nappal mértem a hőmet (36.7). Rendesen meg volt, vagyis még erősebb is volt mint máskor. Mindig egyforma mennyiség van mindennap. Most első nap a normál volt, viszont második nap kb 6x-os mennyiség( 20percenkénti cserélés). Harmadik nap viszont elég volt a tisztasági is. A testhőm azonban még mindig 36.7, és 2 napja a hasamban is fura érzésem van. Kellemetlen az oldalamon feküdni vagy kicsit is megnyomni a hasam. (Mintha lenne benne valaki)

Szerintetek lehetek terhes?



2018. máj. 28. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Peteérés után megy fel és a vérzés előtt leesik a hő,tehát ez már neked a csökkent lehet.


Ha rendesen megvan a mensid,akkor nem vagy terhes.Ráadásul írod is,hogy erős volt.Hogy maradhatna meg a "baba" ilyen erős méhnyálkahártya leválásnál.

2018. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet ilyen a hő a follikulátis fázisban. Sok ciklusban vezettem görbét, gyakori volt, hogy leesett a hő alaphőre, megjött, majd az új ciklus első napjaiban újra felment magasra, aztán cikcakkozott, végül beállt tüszőrepedésig alaphőre. Ez nem utal terhességre, főleg erős vérzés mellett.
2018. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes ha 3 napig véreztél abból 1 napot nagyon erősen ahogy irtad.

Én vezetek hőgörbét 5hónapja. Nekem is volt olyan hogy mensi alatt sem csökkent a hőm.. csak utána kezdett. Viszont az ilyen jelezhet akár valami bajt is.

De ahhoz hogy tudd milyen a ciklusod menszesz 1.napjátol mérd a hődet. Reggel felkelés elött. Az legyen az első. Nyelv alatt legalább 5 percig.

2018. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég keveset tudok a folyamatról, ezért is tettem fel a kérdést.

Köszi a válaszokat, ezekből is tanulok. :)

2018. máj. 30. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!