Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 szemmel több Clostylbegitet...

2 szemmel több Clostylbegitet vettem be a kelleténél, az baj?

Figyelt kérdés
10 db van egy dobozban, de nekem voltak maradék dobozaim, összesen 12 szem volt a két dobozban. Az egyiket a munkahelyemen tartottam, a másikat itthon. 5 napig kellett szednem az orvos utasítása szerint 2*1 tablettát. Én meg nem figyeltem a napokat és ma vettem észre, hogy 1 nappal tovább szedtem. Gondolom nem véletlen van 10 szem egy dobozban. Nehogy baj legyen belőle, hogy 12-t vettem be. Járt már valaki így, vagy tudjátok, hogy mi lehet belőle? Esetleg túlstimulálás? Köszi.
2018. máj. 29. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Nincs még egy ilyen hülye, aki többet vett be, mi?! Mert ha még kevesebbet..., na de többet, hogy lehet bevenni egy 10 szemes gyógyszerből. :D
2018. máj. 29. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, de oda kell kicsit jobban figyelni, nehogy túlstimuláljon (de ettől nem kell extrán félni, ha hajlamos vagy rá, akkor az 5 napi 1x1 is túl tud stimulálni). Szóval 12. cn körül egy uh jól jönne.

Nekem volt, hogy 7 napig írta a doki a 2x1-et.

2018. máj. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm szépen a válaszod. Megnyugtattál! Köszönöm.
2018. máj. 31. 13:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom is, hogy nem gond, hogy többet vettem be. Azért kell átlagosan 5 napig szedni, mert annyi idő alatt kiderül, hogy ért-e valamit, felesleges tovább szedni, de problémát nem okoz, hogy véletlenül 2 szemmel többet vettem be.
2018. jún. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!