Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pco, IR, pajzsmirigy alulműköd...

Pco, IR, pajzsmirigy alulműködés, babát szeretnénk, de évek óta nem jön össze. Most kezdem a Clostylbegitet szedni, remenykedjek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, el vagyok keseredve. Meforalt, Inofolicot, vitaminokat szedek. Sajnos elég nagy a túlsúly, 129 kg vagyok a 180 centimhez. Több mint egy éve nem jött meg a mensesem. Mit varhatok így a Clostytól?
2017. ápr. 9. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem nem segített. Pedig normálisan megjön a vérzésem, nincs PCO-m, csak a magas prolaktin szintre szedek gyógyszert. Sajnos a csütörtöki ultrahangon a doki csak egy 4 centis cisztát látott, ami a Clostitól jött ki. Két hónapot szedtem, most szünetet tartok.
2017. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hármas kezelést csinálod? Diéta, sport, gyógyszer?
2017. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Diéta mozgás!!! Nagyon szigorúan!! Utánna reménykedhetsz! Csak jóindulatból írom! Tudom hogy nagyon nehéz tartani.... De vannak kivételek hátha segíz...
2017. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Huh hat halmozottan hatranyos helyzetbol indulsz, az biztos. Hogy sikerul-e? Egy josno tudna megmondani.

Amit Te tehetsz: szeded az orvos altal javasolt gyogyszert. Es egeszsegesen etkezel (dieta), mozogni kezdesz. A closty ugyanis a tulsulyon nem segit, es sajnos az is hatraltathatja a teherbeesest.

Probaltal fogyni, mozogni? Milyen az etrended?

2017. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek vannak. Dieta mozgas. Fel eve tudom es most vagyok kb. 5hetes terhes :)
2017. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Heti 3*30 percet biciklizem, a diétát nem tudom tartani 100%osan,de pl már azért felkelek korán reggel,hogy egyek,es bevegyem a reggeli gyógyszereket,meg ilyen apróságok. Sajnos minden nap éjfélre érek haza munkából,ezert nehéz nekem a diéta. a hármas kezelést én még kiegeszitem a negyedik fillérrel,mert jarok ez ügyben pszichológushoz is.
2017. ápr. 9. 20:21
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Neked is ilyen nagy a súlyfelesleged? Gratulálok a babóhoz :)
2017. ápr. 9. 20:23
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 3-30perc biciklizést fel kéne emelned heti 3szorra,a diétázás nehéz de a cél érdekében ki lehet bírni szerintem attól függ mondjuk hogy mennyire fontos a cél, amit nagyon ajánlok neked az az aviva torna!!
2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pedig a diétát tartani kell. Én 116 kgról indultam. Amíg a hormonjaid és ciklusod nem rendeződik nem stimuláljanak. Az èleteddel játszol.

75kg voltam mikor azt mondták mehet a lombik ( más miatt csak az lehet) és akkor már egyből sikerült.

2017. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
160cmhez voltam 95kg. 84kg vagyok most :) ez is sok.de mar jobb mint a 95 :) letroxot viszont terhesen nem szabad szedni. En azt kaptam pajzsmirigyre.
2017. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!