Aspirin protectet kellene szedni de fèlek elkezdeni. Aki szedte nem volt semmi gondotok vele?

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De mitől félsz?

Attól, hogy esetleg nem vetélsz el, ha szeded??

2018. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mitől félsz?
2018. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mellèkhatásaitól... Mikor kezdtètek el szedni? Menstruációba nem zavart be?
2018. jún. 1. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

A félelmed jogos és a megérzésed helyes!


Szerintem ne szedd be!


Én elkezdtem, de mivel rosszabbul éreztem magam, így abba is hagytam és jobban lettem - én nem ajánlom!

2018. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szedtem mert Leiden mutációm van és vérhigító injekció csak a második trimesztertől kell.

Doki ajánlotta mert volt egy vetélésem és már jó pár hónapja nem jött a baba.

A második hónapban hogy szedtem megfogant a fiam. Eddig minden rendben vele.


Semmi mellékhatás nem volt, az az egy menstruációm ami megjött nem lett erősebb és időben jött.


Ha az orvos ajánlotta hallgass rá, gondolom azért választottad mert bízol benne hogy segíteni fog.

2018. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide pofántlankodok. De az Aspirin protect mire jo ilyenkor??
2018. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt egy vetèlèsem ès règóta nem esek teherbe. Igen nagyon bízok a dokiban nagyon szeretnèk babásodni ès egèszsègesen megszülni :)
2018. jún. 1. 20:25
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Nekem négy terhességből egy gyermekem született, amikor egy doki javaslatára az ötödik terhességemnél elkezdtem szedni az Aspirin protect-el azonos hatóanyagú Astrix-ot. Megmaradt a terhesség és egészséges kislányom született. A következő terhességemnél egyből elkezdtem szedni és egészséges kisfiam született. Szóval a 4-ből 1 arányt feljavította az Astrix 6-ból 3-ra.

Neked is inkább az Astrixot ajánlom, mert az nem bántja a gyomrot. Az Aspirin protectet én nem bírtam.

2018. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt megkerdezhetném, hogy hogyan szedtétek? Végig a ciklus alatt? Vagy csak termékeny napokon? Napi 1-et?
2018. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: vetèlèseidnèl kiderült mi volt a baj? A vetèlèsek miatt kellett szedned?
2018. jún. 2. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!