Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan rázzátok le a kíváncsis...

Hogyan rázzátok le a kíváncsiskodókat, hogy mikor jön a baba? Mit mondtok?

Figyelt kérdés

Most lesz az esküvönk, pár hónapja próbálkozunk de még nem jártunk sikerrel. Mindenki kérdezi, hogy terhes vagy? Mikor jön a baba? Ugye rajta vagytok már? Kivágom magam a helyzetböl, de fusztráló tud lenni.

Ti mit mondtatok hogy békén hagyjanak titeket?

Valami jól bevált szövege valakinek? :)


2018. jún. 5. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem is értem komolyan az ilyen embereket, akik mások méhével vannak elfoglalva.... Egy időben engem is folyton nyaggattak, pedig kis milliószor elmondtam/tuk, hogy NEM lesz gyerek. De csak kérdezték, volt aki már-már számon kért, hogy mi az hogy nem. Aztán elmagyaráztam neki, h mi nem akarunk és nem mellesleg az ég világon semmi közük nincs hozzá, elvégre én se kérdezem meg, h mikor szexeltek utóljára, hisz ez a kérdés is épp ennyire lenne intim. Szóval nálunk roppant nehezen ment felfogni, hogy a nem az nem.

Helyedben biztos megmondanám, hogy majd akkor ha ti jónak érzitek, illetve h semmi közük hozzá, tehát mellőzzék a témát!

2018. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

én inkább azt mondtam mindenkinek hogy nem tervezünk még gyereket-(persze ez nem volt így)

és akkor nem kérdezgették egyfolytában hogy:" NA összejött máár..?"

2018. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én el szerettem volna kerülni, ezért azt mondtuk, hogy 2-3 év múlva szeretnénk gyereket. Júniusban volt az esküvőnk, júliusban arra jutottunk, hogy együtt vagyunk 7 éve, belevágunk. Szeptemberben már terhes voltam. Azt hitték a szüleink is, hogy csak "besikerült".
2018. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Én meg rászólnék a faggatózóra, hogy másszon ki a vaginámból :)
2018. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is valami távoli célt tűzzél ki, hogy még jövőre elmennétek nyaralni valami extra helyre aztán utána vagy még gyűjtögettek egy kis pénzt mert most nincs semmitek.


Amúgy kiváncsiskodó kérdések mindig lesznek?

Pl fiú vagy lány? Egybe vagy még? Úgye nem császárral szültél? Ugye tudsz szoptatni? Mikor jön a kistesó? És még sorolhatnám a kérdéseket, amiket szinte bárki meg mer kérdezni szemrebbenés nélkül.

2018. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Visszakérdeztem, hogy jól kinyalták-e az éjjel.


Egyből nem tett fel több hasonlóan provokatív kérdést :)

2018. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Na várjál csak amikor majd gyereketek születik. Akkor lesznek ám igazán irritálóak, hívogatni fognak, a nyakadra fognak járni és kérdezgetni MINDENRŐL a vaginádtól a tejedig... :D
2018. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Az ember azt hinné vége a piszkálódásnak amikor meg van a pici.. de neem..

utána az jön hogy: de mikor jön a következő..

Én már hallgatom egy ideje mikor jön a 3..

2018. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék erről beszélni. Ennyit elég mondani, esetleg azt, hogy ez magánügy.
2018. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kezdet... És csak rosszabb lesz.

Én az első szülésem utá 1héttel!!!kaotam azt a kérdést, hogy "mikor lesz tesó?“

Szerinted? 😀 😱 Az az egy is elég volt akkor, nemhogy már a következőn agyaljak. A másodiknál is mikor, mikor, mikor? Ha terhes vagy vele, akkor kisfiú/kislány, mert jaj, ha az első gyermekkel azonos nemű, akkor" nem baj, majd a harmadik"

Ha azonos neműek, akkor szinte kötelező akarnod harmadikat, és ha ő is azonos nemű, akkor jön a sajnálkozás(mintha nem lehetne ugyanúgy örülni a harmadik fiúnak/lánynak, csak mert már van kettő)


Azt semmiképp ne kösd az orrukra, hogy próbálkoztok, mert mindig kérdezni fogják és ha sokáig nem jön össze, lefrusztrálódsz tőlük.

Mondd, hogy várni akartok még és kész. Vagy hogy nem beszéltetek még róla, majd esküvő után meglátjátok.

2018. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!