Írtak fel valakinek Diane tablettát lombik előtt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 04:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én más okból kifolyóag kaptam a Dianet, még nem akarok jelenleg gyereket. Azt kérdeztem viszont, hogy ha szeretnék majd 1-2 év múlva esetleg, meddig szedhetem, és azt mondta elég 1-2 hónappal előtte abbahagyni.


Viszont ha nem bízol teljesen a dokidban, érdemes 2. orvosi szakvéleményt is kikérni ( sajnos sok a link doki, vagy az olyan is, aki nem figyelmes.. az enyém is le van terhelve/sok páciens stb)

2018. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott már a probléma. Nem Dianét írt aztán lombik előtt, hanem Lindynette 30-at.


Én is szedtem még nagyon régen Dianét, mert szőke pihés az arcom/sajnos/.

De én 2 hónap után abbahagytam, mert az addig tökéletes 28 napos ciklusomat teljesen felborította. (Össze-vissza véreztem tőle)

2018. aug. 5. 18:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy mikor esel teherbe ha abbahagyod, sajnos nem tudom, mert lombikra kényszerültem./Nem a Diane miatt/
2018. aug. 5. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!