Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megnéznétek az UH felvételem?

Megnéznétek az UH felvételem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kora terhes vagyok.De az orvosom rám ijeszett mondván hogy nem fejlődik jól és hogy ő nem ezt várta. (Petezsákot látott csak) Amit én nem.

Hétfőre vissza hivott ismét egy UH-ra.

De nem értem miért beszél igy mikor még talán csak 5hetes vagyok. Május 21.volt az utolsó mensim 1.napja. Ovum június 2.án ha jól emlékszem. Clostis hónapom volt UH-s követéssel. Még az együttléteket is megmondta a doki.Be is jött ezek szerint.

De most nagyon rám ijeszett.

Szerintetek? Ti láttok valamit?


[link]


2018. jún. 28. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Felső kép júni 20.ai

Alsó kép júni 26.ai

Elvileg azon látott petezsákot! Az elsőn még csak a méhnyálkahártyát mondta hogy vastag.

2018. jún. 28. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5+3 hetes vagy mensi szerint, szerintem az pont elég, ha petezsák már látszott. Én 5+4-nél voltam dokinál, 5x10 mm-es petezsákok voltak, más még nem látszott bennük. Semmi negatívat nem mondott a dokim, visszahívott két hét múlva kontrollra, addigra megvolt mindkét szívhang. Szerintem hülyeség, hogy nem fejlődik jól.
2018. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem csak ennyit mondott. Se azt hogy hány mm se semmit. Most még papirt sem adott mármint leletet.

Te látsz amugy az alsón valamit?

És köszönöm a válaszod.

2018. jún. 28. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
érdekes. a petezsák még ha pirinyo is, akkor is jó esetben egy szabályos fekete kör. de én ilyet nem látok azon a részen amit jelöltél se, hanem maszatot, de nem nem egy fekete "lyukat" ahogy kinéz egy petezsák
2018. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy én is csak ennyit látok. Semmi többet...
2018. jún. 28. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit bekarikáztál, az nagyon nem a petezsák, az valószínűleg a petefészked, esetleg a méh mellett futó erek. Erről a képről annyira nem mondható meg.


Tessék, ezen jelöltem neked a dolgokat:

[link]


Piros: méhtest

Kék:nyálkahártya

Sárga: petezsák


Amúgy elég szar minőségű kép, elég rosszul látszik. De én a petezsákot simán látom rajta. Elég sok koraterhességi UH-t nézek, szóval hozzászokott a szemem.


Jah, és csak a nagyon pici petezsák szokott teljesen kerek lenni, plusz ez egy koronális síkban készült kép, nem nyílirányú.

2018. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kicsit megnyugtattál. Akkor remélem amit az orvosom mondott csak elhamarkodottan mondta. Nagyon bizom benne hogy köv.UH-n már jobban látszódik.
2018. jún. 28. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én mensim is május 18 volt utoljára, az ovum pedig valószínű akkor amikor neked (én pontosan nemtudom de általában nem közép időben van hanem pár nappal később) a lényeg, hogy egy idősek vagyunk max 1-2 nap eltérés lehet. Nekem a doki 6 mm-es petezsakot látott szikholyag kezdemennyel (naptár szerint ekkor voltam kereken 5 hetes). Nekem is nezett a doki, h tudom e mikor fogant? Mondtam, hogy 1-2 nappal valószínű később. Akkor arra azt mondta, hogy úgy jó, annak megfelelő. Egyébként nem értem miért kell ijesztgetni. Én jovoheten megyek vissza. Ha gondolod küldök képet arról h nálam mit látott. Legalább annyit mondhatott volna neked h hány mm-es.
2018. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolso válaszadó.

Küldhetsz képet kiváncsi vagyok.

Hétfőn megyek vissza. Remélem addigra már látszik valami ha van és minden rendben lesz. Kicsit izgulok. Sok mindent érzek magamon remélem ott van a picur.

Neked gratulálok!!!!

2018. jún. 29. 20:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat nálam is kétesélyes mert az előző terhességem vetelessel végződött. De én is sokmindent érzek (hányinger, gyomor fajas, szagundor)...remelem h elő terhesség és ott a babám <3

Én is drukkolok neked, majd írd meg mi lett!!! A képet holnap feltoltom.

2018. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!