Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek volt már ilyennel...

Valakinek volt már ilyennel problémája?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál és nem tudta hasi ultrahanggal megnézni a méhem,mert túl mélyen van és feldugott valami műszert,azzal nézte meg.Azzal a problémámmal mentem,hogy nagyon össze vissza jön meg a menzeszem,az volt a válasza hogy a mély méhem miatt ilyen rendszertelen lesz mindig és megkérdeztem hogy baj-e és az volt a válasza hogy a gyerek válalásnál gondot okozhat,annyira lesokkoltam hogy vissza se kérdeztem.Most nagyon félek hogy nem lehet gyerekem.
2018. júl. 2. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondta, hogy nem lehet gyereked, hanem azt, hogy gondot okozhat, szinte minden nőnek van valami kisebb problémája, ami gondot okozhat teherbeesésnél, nekem pl. miómáim vannak, azzal is nehéz teherbeesni, ennek ellenére nekünk pár hónap alatt sikerült.
2018. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi ultrahangnak hívják, amit feldugott, terhesen és kövérebbeknél is azzal jobban látszik minden, mint hasfalon keresztül. Ha ez a "mélyen van" hátrahajló méhet jelent, akkor az már megdőlt, hogy azzal nehezebb teherbe esni, de menzesznél könnyebben okozhat béltüneteket is (szerintem laikusként, mert ugye ráfekszik jobban az alsó bélszakaszra), de a rendszertelenséggel szerintem nem függ össze, az annak inkább hormonális oka van, ami aztán vagy nehezíti majd, vagy se.
2018. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is hátrhajló méh lesz. A leleten ez szerepel ilyenkor: az uterus retroflexio versio-ban, vagy valami ehhez hasonló.

Ha csak ez a probléma, ez miatt nem lesz gond a gyerekvállalás.

Ilyen szempontból aggasztóbb a rendszertelen menses, ami lehet hormonális alapú, és egy uh-nál szélesebb körű kivizsgálást igényel.

Szerintem menj el másik orvoshoz is.

2018. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!