Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt? Részletek lent

Ovulációs teszt? Részletek lent

Figyelt kérdés

Vásároltam one step 25-ös érzékenységű ovulációs tesztet.A ciklus 12. napjától használom, kezdetben csak 1 vonalam volt majd szépen megjelent a második, illetve erősödött is tegnapig.Igen ám, de most csináltam egyet és azon már csak 1 vonal jelent meg(tehát

full negatív lett) Szóval az a problémám, hogy tegnap volt a legerősebb a 2 vonalam, azonban a tesztcsík nem volt ugyanolyan erős mint a kontrollcsík, ilyenkor mi van?Nem volt peteérésem, vagy nem elég érzékeny a teszt?Lehet hogy egy 20-as érzékenységű jobb lett volna?Tudtommal van peteérésem, mert pár hónapja volt egy kémiai terhességem.Hormonvizsgálataim rendben vannak.Mit gondoltok? Esetleg vegyek érzékenyebb tesztet ha most nem jön össze a baba?Vagy keressem fel a dokit?Volt valaki úgy hogy nem volt egyforma erős az ovuláció tesztjén a 2 vonal mégis terhes lett?


Eléggé el vagyok keseredve, mert már próbalkozunk egy ideje, és reméltem, hogy a teszt segít az időzítésben.De csak még idegesebb lett, hogy nem lett erős ovu tesztem 😣


Még annyi, hogy pár hónapja használtam facelle ovu tesztet, ott a tesztcsík erősebb lett mint a kontrollcsík.Vajon az érzékenyebb teszt lenne?


Bocsánat, hogy hosszú lett.Köszönöm, ha elolvasod és segítesz a válaszoddal.



2018. júl. 3. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha tegnap volt a legerősebb a második csík akkor ma huzzatok bele,meg holnap.A 25os érzékenységű tesztek nekem beváltak,bár nem one stepet,mert azzal én is mindig bizonytalan voltam.

A Facebookra minősége jobb,de lehet csak a ,,csúcsát,, nem kaptad el az ovudnak.Delutan és este érdemes nézni, úgy hogy előtte 1-2oraig nem el wc-re.Ne keseredj el! Össze fog jönni a baba.Szurkolok

2018. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Facebookra=facelle 😂
2018. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem pl nem volt jó a 25-ös teszt, soha nem volt az erős két csíkos. Váltottam 15ös david tesztre amit a vaterán rendeltem. Ott mindig volt pozitív teszt. Összességében a 7. hónapban sikerült a baba.
2018. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Reménykedem nagyon, hogy csak a teszttel volt probléma mert egyébkent betartottam minden előírást (nem ittam, nem voltam wc-n 2 óra hosszáig előtte, naponta 2x teszteltem 4 és 5 között illetve 9-11 között
2018. júl. 3. 18:44
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha egyforma erős a 2 csík, sajnos gyenge ez a teszt. Pont emiatt vettem facellét ebben a hónapban. Majd leugrott a teszt csík a tesztről , nagyon erős pozi lett a one steppem alig látható volt ugyan abból a vizeletből csinálva. Húzzatok bele minnél hamarabb mert akkor valószínű, h ma történt/történik meg az ovu. És ugye tudjuk, h a petesejt 12 óra elteltével elég "öreg" egyre nehezebben megtermékenyíthető. Ezért lenne jó ovu környéken 2 naponta együtt lenni. Az a biztosabb.
2018. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, látom h 2 napos a kérdés. Akkor ma már felesleges belehúznotok. Végül mi lett? Összebújtatok aznap? Ha igen szorítok. :)
2018. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ad1.: Ne a 12. ciklusnaptól tesztelj következő hónapban, ha most nem jött össze (orgazmustól is lehet spontán ovud), hanem legalább a 8. naptól, nem mindenki ovulál középidőben, különben fel se találták volna az ovulációs tesztet. ;)

Ad2.: Nem minden hónapban van még az egészséges nőknek sem ovulációja! Évente lehet 1-2 hónap, amikor egyszerűen elmarad.

Ad3.: Hagyd az érzékenységet a pibe. Ha egy 25-ös érzékenységű teszt nem mutatja ki, hidd el, nem ovulálsz.

2018. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Meg volt az összebújás, remélem a legjobbakat.😊Voltam hormonsoros vérvételen 4. napon akkor lh szintem 3 volt, namar most lehet, hogy tenyleg nem ovulaltam ebben a honapban, de az is lehet, hogy mivel nekem alapból alacsonyabb az lh szintem, nekem nem is lesz olyan magas, mint mondjuk aki 6-os lh szinttel kezd.Elég gonosz és rosszindulatú kijelentés az hogy tuti nem volt ovud...Legközelebb facelle tesztet veszek, márciusban nekem is majd leugrott a 2 csík a facelle tesztről.Utolsó ha meg figyelmesen olvastál volna, láttad volna,hogy 32-35 naposak a ciklusaim, tehát 8. nap tuti semmi sincs.
2018. júl. 5. 12:19
 9/23 anonim ***** válasza:

Húúú, szerintem nagyon félreértettél!!!


,,Ha egy 25-ös érzékenységű teszt nem mutatja ki, hidd el, nem ovulálsz."

Úgy értem, hogy aznap nem ovulálsz, nem úgy, hogy egyáltalán nem! :O


És ha megfogadsz egy tanácsot, először keresel egy orvost, aki beállítja a ciklusod, nem mondom, hogy így nem eshetsz teherbe, de utána sokkal könnyebb lesz!

2018. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jaj még eszembe jutott egy kérdés, most esteleg ha mégsem volt ovum (de szépen megvolt az erősödesi (hullám), lehetseges hogy ebben a ciklusban lesz még egy lh szint növekedés ovulacioval együtt?Mert van meg ovu tesztem, tesztelgessek még?Vagy mar hagyjam a fenébe?
2018. júl. 5. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!